Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha félek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha félek?

Figyelt kérdés
2 hónapja léptem ki a házasságomból, egy nárcisztikus gyanús férj mellől. Ezt megtudta egy ismerős, akinek korábban is tetszettem és ezerrel nyomul, randit, szexet akar. De én nem biztos, hogy fel vagyok erre készülve.
2021. jún. 18. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Tök jó, hogy miután ez a szó mémmé vált a GYK-n, egyesek komolyan veszik, és házasságok mennek tönkre miatta. Még pár év, és mindenki Mihálynak nevezi el a gyerekét, és a Táncsics Radikális Balpárt 100%-os győzelmet arat a választásokon, miközben Balázska lesz a szakkommentátor...
2021. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak szexelj egyet és kész, lényeg, hogy jól essen, aztán megisztok valamit és mindenki megy és alszik a saját ágyában és nyomogatja a tv távirányítót és azt a csatornát nézi amelyiket akarja.
2021. jún. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

normális.

ezt a kapcsolatot előbb gyászold el, s tedd le.

utána keress akárkivel akármit.

ez a hím pedig nem téged lát, mert akkor nem nyomulna, hanem a puncit, amihez hozzá lehet férni legálisan. Hajtsd el!


44/F

2021. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 mi vált mémmé? Hogy nárcisztikus? Hát, nyugodtan élj le vele pár évet, rájössz majd. Vagy nem. Nekem is 22 év után nyitotta fel a szemem egy pszichológus.
2021. jún. 18. 07:51
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet úgy elhajtani, hogy ne bántam meg? 22 éve nem randiztam, azt sem tudom, hogyan kell.
2021. jún. 18. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarul elmondod neki, hogy még szeretnél magadban lenni, időt kérsz. Aztán vagy elfogadja ezt, vagy azt bizonyítja be előtted, hogy egy nyomulós bunkó.
2021. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de most lett vége a 22 éves házasságomnak és még nem érzem magam késznek valami újra.
2021. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!