Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja rám, hogy nem vagyok csúnya az mit jelent igazából?

Figyelt kérdés
Valójában baromi ronda vagyok csak nem bunkó ezért mondja így vagy inkább a csunyatol messze vagyok de olyan hude jó sem? Ti lányok ha ilyet mondtok valakinek akkor az nálatok mit jelent?
2021. jún. 20. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nő, de egyértelműen úgy érti, hogy nem vagy a legrondább, talán még tetszel is neki. Bár egy nő ritkán szokta így közölni.
2021. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén mondom én akkor szoktam ezt mondani egy pasinak akár ismerem akár csak neten stb ha szerintem nem néz ki valami jól, viszont nem akarom megbántani..

29/N

2021. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar megbántani, vagy valóban úgy gondolja. A nők ugyanolyan emberek mint te, milyen esetben mondod egy nőnek, hogy nem csúnya? Ők is ugyanilyen indokkal mondják.
2021. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1) randa vagy és nem akar megbántani

2) nem vagy rand, titokban bejössz neki és nem akarja elárulni

azt neked kell tudni, hogy melyik

2021. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ezt mondani, ha egy pasi nem ronda, de azért átlag alattinak gondolom. Ha már eléri a semleges/átlagos "szintet" szerintem, akkor azt mondom neki, hogy nem csúnya, hanem átlagos.
2021. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez abszolút kontextusfüggő. Mi volt az, amire ezzel reagált, kérdező? Vissza tudod keresni?
2021. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Azt jelenti, hogy ronda vagy, csak nem akar megbántani.


F

2021. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!