Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az állítás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az állítás, hogy a magyar nők hatalom/pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Rengeteg embertől hallottam, hogy itthon egyszerűen nem találtak párt maguknak, elköltöztek külföldre, és azóta boldog párkapcsolatban élnek.


Itt meg kis idő után előjönnek az igények/ férfi lehetőségeinek feltérképezése



2021. jún. 21. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem egyes mondatok között mi a kohézió. Ki tudnád egy kicsit bővebben fejteni, hogy származik egyik a másikból?
2021. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A magyarok altalaban magyarokkal egyutt élnek kint kulfoldon es mindketto javareszt/atlagban sima szakmunkas kint.


Szal ez sehogy nem passzol a tezishez. Rossz a pelda.



Amugy meg altalaban csak azt keresik akire lehetne csaladot alapozni. Ez evolucios oszton.

A mi vilagban meg ugye a penz az ami biztonsagot tud nyujtaniaz utodnak.

2021. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy tényleg van aki komolyan gondolja ezeket a kérdéseket vagy csak unalomból és trollkodás céljából írjátok ki őket?
2021. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Végülis kik érnek rá?
2021. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ihi huhu lolüü


30N

2021. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ezt hívják rasszizmusnak. Tudtad?
2021. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom milyenek a magyar nők.

Annyit tudok, hogy én olyan férfit keresek, akivel hosszútávon lehet tervezni.

2021. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem pénzéhesek, csak hülyék lennének nincstelennel összeállni/családot alapítani.

Én pl nőként szilárd egzisztenciával bírok, és ezért még inkább nem jönnék össze csóróval.

De ettől csak meggondolt és racionális vagyok, amik jó tulajdonságok.

2021. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze. A gyári munkásnak/raktárosnak/közalkalmazottnak stb csakis azért van felesége, mert azok a nők is a pénzre és a hatalomra törekedtek.
2021. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülyeség, hogy a magyar nők pénzéhesek lennének.

Bizonyára van köztük az is, de arányaiban nem több, mint más országokban. Nézd meg pl. Kínát: ott még "házassági piacok" is műkődnek, ahol szülők hirdetik, hogy a fiúk mennyi vagyonnal rendelkezik, valaki adjon már hozza a lányát.

Azért megnézném hány ember van, akinek nagyságrendekkel jobban menne a csajozás a külföldön, mint itthon és tényleg ez lenne az oka.

2021. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!