Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várkonyi Andrea példáján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várkonyi Andrea példáján látszik hogy a nőket a pénz, hatalom érdekli elsősorban?

Figyelt kérdés

Adott egy szép, intelligens nő jó egzisztenciával...És mégis elcsábul, pedig a férfi finoman fogalmazva nem egy megnyerő jó kiállású úriember.


Akkor nem kell csodálkozni ha átlag nők is így döntenek.


Persze lehet előadni a színjátékot hogy nem a pénz számít, ez addig igaz amíg nem jön egy ilyen “lehetőség”.



2021. márc. 17. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem gondolnám, hogy Várkonyi Andrea a saját fizetéséből nélkülözne. Lőrinc pedig egy sármos úriember, aki saját erőből tart ott, ahol 🙃
2021. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván Várkonyi Andrea egymaga is hűen reprezentálja a teljes női lakosságot...
2021. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Udvarolt már nekem gazdag vállalkozó (nem egy Lőrinc, de nálam akkor is több klasszissal jobban állt anyagilag) és nem őt választottam, mert nem szerettem. Azért mert Andrea hozott egy ilyen döntést, hadd ne én legyek már a hibás.
2021. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
ML példáján látszik, hogy a férfiak milyen könnyedén felrúgják a nekik gyermekeket szülő és nevelő, dolgos nővel kötött megállapodást (házasság) ha bájosabb-csinosabb és fiatalabb nő kerül képbe. 🙃
2021. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Várkonyi A. egy életre leírta magát Magyarországon... nyilván van a pénz..
2021. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
varkonyi anderanak ez szamit, igen. de nem a NOKNEK. varkonyi andrea nem az osszes magyarorszagon elo no.
2021. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Ismered talán személyesen az urat, hogy tudod milyen a személyisége, pozitív vonásai? Veled ellentétben legalább nem a gyk-én hisztizik és hordja le a nőket, és feltehetően nem olyan hülye, egy-egy konkrét példán álatlánosít.
2021. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyent nem nevezném nőnek.
2021. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
#7, te ezt hogy számoltad ki?
2021. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Várkonyi Andreát is biztos visszautasítaná egy 50-es, egyszerű, minimálbéres gyári munkás. Már csak azért, mert micsoda dolog, hogy egy csóró férfi ilyen pénzéhes, hogy összejön egy jómódú, ismert nővel.
2021. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!