Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság divat szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság divat szó nélkül eltűnni az ismerkedés során vagy én fogom ki ezeket?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok fent egy netes társkereső oldalon,de a 99%,akivel beszélek úgyse lesz belőle semmi sem.

Sokan a randira hívásomra is igent mondanak,aztán szó nélkül eltűnnek,én pedig napokig reménykedem hogy majd hátha összejön a találkozó.

Miért nem lehet megmondani konkrétan hogy nem akarnak tőlem semmit? Miért kell hülyiteni hogy igent mondanak a randira,aztán mindenféle kifogásokkal jönnek?


Ti is tapasztalatok ezt hogy ismerkedes során szó nélkül eltűnnek?


2021. jún. 23. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, hogy divat, hanem inkább lehetőség, mert a tinder világában mindig van jobb.


de a jelenség kapott saját kifejezést, ghosting. Ghostingolás, magyarban is terjed.

2021. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
A gerinctelenek között szokás.
2021. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy eltűnnek, mert találnak jobbat.
2021. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismerkedtem komolyan valakivel, a 4. hónap elején eltűnt. Hihetetlen, hogy nincs mersze kimondani, hogy "Bocs, de nem kellesz", pedig egy tök értelmes nő volt.
2021. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapig nem találkoztál vele?
2021. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen ez a webshop. Unalmas lettél, nem tetszel neki, nem volt szex. Majd keres olyat aki tetszik neki, akivel 3 nap alatt a szex is összejön.


Nem tűnt még fel hogy a kor emberek már nem vár, nincs türelme, mindent azonnal akar? 4 hónap??? Ennyi idő alatt már sokan szakítanak is, és ebből 3.5 hónap csak a napi rendszeres szexről szólt. Welcome to real World!

2021. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általános jelenség. Inkább az a baj amikor találkozik két ember, mindketten túlestek számos eltűnésen, egymáshoz viszont ragaszkodnának mégis azon kattognak mivan ha vmelyikük eltűnik.
2021. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
6: én is beszéltem itt egy nővel 20 napig, de az elején leszögezte, hogy nem akar se képet küldeni, se találkozni, semmit. ennek ellenére én hülye bíztam benne, hogy majd megenyhül, de nem, végül 20 nap után már úgy beszólogattam neki, hogy elege lett és azóta nem válaszol. persze ott én voltam a hülye, hogy eddig húztam, ha nem szólok be, is tojt volna a képemre.
2021. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
20 napig beszélgettél egy kép nélküli nővel? Meg is érdemled!
2021. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet írt, hogy olyan jó csaj, hogy ha küldene képet, nem lenne ellenállás. :D Azt nem tette hozzá, hogy de, lenne, mert ő nem akarna találkozni.
2021. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!