Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság divat szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság divat szó nélkül eltűnni az ismerkedés során vagy én fogom ki ezeket?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok fent egy netes társkereső oldalon,de a 99%,akivel beszélek úgyse lesz belőle semmi sem.

Sokan a randira hívásomra is igent mondanak,aztán szó nélkül eltűnnek,én pedig napokig reménykedem hogy majd hátha összejön a találkozó.

Miért nem lehet megmondani konkrétan hogy nem akarnak tőlem semmit? Miért kell hülyiteni hogy igent mondanak a randira,aztán mindenféle kifogásokkal jönnek?


Ti is tapasztalatok ezt hogy ismerkedes során szó nélkül eltűnnek?


2021. jún. 23. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kell par nap utan randira hivni a masikat. Akkor nem mondhatod, hogy rengeteg energiat tettel bele. Pont annyit, mint o.
2021. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Olyan is volt. Tinderest randira hívtam, sőt ekkor már messengeren beszéltünk, de ráfogta, hogy tanul. Jó. Teltek a hetek, és már az egész vizsgaidőszak miatt nem akart találkozni, végül kiderült, hogy nem voltam neki szimpi, csak nem merte megmondani, de azért beszélgettünk.

A legjobb, hogy azt mondja, tudja, hogy az emberek nagy többség nem tud kötődni. És ezt komoly szakértőként >>nyilatkozta<<. Na, hát róla is kiderült, hogy jobb neki egyedül. MAradt a macskájával, az való neki.

2021. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó szokott lenni, amikor megy a nagy egymásra találás, a nő azt állítja magáról hogy milyen szuper, milyen jól néz ki. Majd 3 hét múlva, 20 levél után küld egy fotót, ahol meg úgy néz ki, mint az átlag osztva öttel. Ezzel sincs baj, de azért legyen már egy egészséges önkritika. Szerintem ez elég gyakori probléma, majd ezek után szoktak lelépni se szó, se beszéd alapon. Nagy csalódás, már egy percet sem akar az ember olyanra áldozni, aki külsőre még a minimális szintet sem üti meg.
2021. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!