Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 18 éves lány megtudja hogy sokkal idősebb vagyok nála, akkor azért még összejönne velem?

Figyelt kérdés
Sok lány mondja, hogy elméletileg jobban szeretnének legalább 35-40 évessel járni, szexelni stb. De köztetek hány fogadná is el a helyzetet? Vagy csak alkalmi szeretőnek tudna tekinteni? :)

2021. jún. 30. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%
Van 1-2 apakomplexusos csaj meg aki annyira kis buta, hogy már az 5. kortársa használta ki, és azt hiszi, hogy majd a 40éves nem fogja... meg aki pénzt akar... de a többség azért nem apja korabeli pasit keres magának, hanem kortársat, és nagy eséllyel visszautasít.
2021. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%

#21: jó nagy kamu. Kb azok írnak így, akik vagy nőgyűlölő incelek, vagy lúzerek, akik nem jutnak csajhoz, vagy megcsalt feleségek akik nem tudnak versenyezni a fiatalabb nőkkel...

Tudod a mai fiatalok között a nők sokkal érettebbek, illetve hamarabb érnek mint a pasik, és egyszerűen elegük van a sok mamahoteles, önző, elszállt, cél nélkül élő kis pöcsből, és igazi férfire vágynak. Na pl ezért van, hogy sokan nem kortársat keresnek.

És nem mellesleg, ha annyira a kortól függ, hogy egy pár összeillik vagy sem, akkor miért lesz a kapcsolatok 70%-ból szakítás azonos korú párok esetén?

Szerintem nem sokat tudsz az életről, vagy csak valami csalódás ért...

2021. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%
22: én pont nő vagyok, és nem femcel. És a korosztályonál még érettebb is voltam, ténylegesen. Ez messze nem azt jelenti, hogy 40éves f...ikkal akartam volna összefeküdni, hanem szelektáltam a korosztályomból, vagy a nálam max. 4-5 évvel idősebbekből. Az pont nem az érettség jele, hogy valaki teszi az agyát, hogy milyen érett, aztán gondolkodás nélkül leáll egy apja korú pasassal, hogy az biztos érett.
2021. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23: nem, nem az az érettség jele. Ebben egyetértünk.

Viszont az tény, hogy sok fiatal nő nem találja meg a hangot, az összhangot a vele egykorú pasikkal, ezért jön össze idősebbel.

De abban igazad van, hogy önmagában attól hogy egy pasi idősebb még nem feltétlenül érett, vagy értelmes, vagy intelligens stb.

Én csak azt mondom, hogy korra leszűkíteni az életet, egyértelműen hülyeség, hogy csak hasonló korúak között működhet kapcsolat, ez hazugság, az összhang számít, az meg nem korfüggő.

2021. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy a korosztálya TÖBBSÉGÉNÉL érettebb, az nem azt jelenti, hogy érett egy 30-as, 40-es férfival való párkapcsolatra. Egyszerűen más életszakaszban vannak, más az érettségi szintjük már csak amiatt is, mert egészen különböző az élettapasztalatuk. Ha az adott 40es férfi a korának megfelelő érettségi, nem fog partnerként tekinteni a 18 évesre, max. szexuális téren. Mert milyen beszélgetés lehet abból, hogy a 18 évesnek az a legnehezebb dolga az életében, hogy hú, érettségi, nem fogja tudni teljesen megérteni a 40es férfi gondjait... hacsak nem kényszerült túl korán felnőni. Abban az esetben megértem, ha már 16 éves korától mondjuk eltartja a kistesóit, dolgozik.
2021. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%

Annyira gyűlölöm ahogy sok férfi beállítja, hogy a nők buták, unalmasak, gyerekesek, és úgy általában nem jelentenek szellemi társat a férfiaknak... Na de a 14-18 éves tini lányok valahogy mindig jóval érettebbek a koruknál, és nekik nem probléma elérni a középkorú férfiak szellemi szintjét.


Átlátszó.

Itteni férfiak, csak legyetek őszinték, és mondjátok el, hogy mire kell nektek ténylegesen egy tini, mert a világon mindenki átlát ezen az "érettebb a koránál" hülyeséget. (kivéve talán a tiniket, akiket ezzel áltattok)


És a magatok érdekében is jó lenne nem csak a lányok érettségére koncentrálni, hanem a sajátotokra is, mert lehet, hogy a kiszemelt lánykának valamilyen furcsa genetikai okból gyorsabban fejlődött ki a prefrontális kéreg az agyábn, de ez nem jelenti azt, hogy ti nem fogtok hatalmasat esni a környezetetek szemében, ha kezdtek vele.

Mert felnőtt férfiként tiniket hajkurászni baromi ciki. A családod leír magában, a lány családja leír magában, az ismerőseid leírnak magukban, mindenki aki megtudja, leír magában - na jó, talán a barátaid nem, hiszen a barátaival általában egy szinten van az ember, de a lány barátai abszolút leírnak magukban. Jogosan.

2021. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!