Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 év korkülönbség sok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség sok a nő javára?

Figyelt kérdés
Én 36,ő 30. Kb 25-nek szoktak nézni, tehát a férfi látszana idősebbnek. Nekem abszolút tetszik, és fordítva is, mégis tartok kicsit a korkülönbségtől. Ha ő lenne ennyivel idősebb, azzal semmi problémám nem lenne. Szerintetek a mai világban ez működhet?
2021. júl. 1. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Akarsz gyereket? Akkor lehet, hogy sok, mert ő még nem pl, de neked ketyeg az óra.


Különben mindenki döntse el maga, erre nem lehet általánosítást húzni.

2021. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van gyereke, én nem akarok.
2021. júl. 1. 12:49
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Minden rosszindulat nélkül mondom, soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Miért számít mások véleménye? Főleg ilyen témában. Szájára vesz a falu? Vagy te is úgy keresel párt, hogy az a fontos mit gondolnak majd az emberek, amikor meglátnak? Nem kötözködés, tényleg meg szeretném érteni.
2021. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, hogy mik a tapasztalatok. Bennem az a félelem van, hogy mondjuk x év múlva nem cserélne-e le egy fiatalabbért. Ebből a szempontból kockázatosnak gondolom. Tény, hogy egy 45 éves férfi is csinálhatja ugyanezt.
2021. júl. 1. 12:58
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha fordítva lenne a korotok, akkor is lecserélhetne egy még fiatalabbra. Ezek a hülye elmélkedéseid feleslegesek. Vagy bízol benne és vele leszel vagy nem bízol és nem pazarolod az idejét.
2021. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy sok. Egyáltalán nem sok.
2021. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Pataki Ági, Gryllus Dorka, Péterfy-Novák Éva, Tokody Ilona, Keleti Andrea, Vándor Éva. Ők mind sok-sok, tehát legalább tizenéve fiatalabb férfivel élnek, családoznak.
2021. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. A férfiak egyébként is gyorsabban öregednek, két azonos korú férfi és nő közül általában a férfi néz ki idősebbnek, szóval teljesen oké, ha pár évvel fiatalabb a férfi, legalább egyidősnek néztek ki.
2021. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Azt felejtsd el, hogy 25-nek nézel ki, csak kedvesek a barátnőid.

6 év nem annyira sok; ha nincs biológiai időkorlátod (gyerek), akkor ezzel nem lesz gond. Amit viszont nem értek, ha nem akarsz gyereket, miért gyerekes fickóval állsz össze? Nem gondolod ugye, hogy már középtávon is, nem kell majd neked foglalkoznod vele? Apuka majd jön-megy a gyerekért, ott lesz nálatok, játszani kell vele, főzni rá, stb.

2021. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőim mondták, hanem akikkel randizni szoktam. A legutóbbi buliban egyetemistának néztek. Azért nem akarok, mert nem lehet....
2021. júl. 1. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!