Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha 2 ember közt van kemény 20 év? (Férfi javára) 👇

Figyelt kérdés

Ha a lány szinte még gyerek a pasi meg 30 feletti ...vagy ha a lány 18+ a fiú pedig 40 körüli?

Tudom az utóbbi elfogadottabb persze az sem normális....de ha az első a helyzet akkor a csávót pedofilnak nézhetik? Olvastam már mindent .."ha két ember szereti egymást nem számít a korkülönbség " tudom hogy egyszer ki fog jönni a kor...de ha valaki alapból a jóval idősebb pasikra bukik ..az biztosan apakomplexus? Még akkor is ha nagyon jóba van az apjával? Én nem értem ezt ...



2017. jún. 14. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem mit lehet ezen millió kérdésen keresztül beszélni.


Létező jelenség a nagy korkülönbséges szex/kapcsolat/viszony/házasság. Pont. Az is volt, az is marad.

2017. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem meghatározó önmagában a kor, én mégis inkább a hasonló életkorban hiszek, mondjuk úgy +/- 10 év max.
2017. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok túl jó matekból, de ha a 30/f -ből kivonok kemény 20-at, akkor a kislány 10 sincs. Ez tarkólövés a "férfi" számára az én olvasatomban.

A 40-20 egészen más tészta.

2017. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lerágott csont a téma.Még mindig azt mondom,sokaknak csak egy megvezethető,dekoratív kis fruska kell,akivel villoghat.
2017. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Marha unalmas mar, tenyleg es a kerdes.

A nagy tobbseg vilagosan elmondja, hogy ra fog b*szni a kislany, de mind azt hiszi, hogy az o esete kulonleges, o sokkal erettebb blablabla.

A kis erett agyaval elgondolkodhatna, hogy egy majdnem 40 eves ember mit akar egy szinte gyerek lanytol.

2017. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jav.: ez a kerdes.
2017. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Én 23 évesen egy 45 évessel jártam. Alig volt fiatalabb nálam a legidősebb lánya.

Nem azt mondom, hogy ez az ideális kor két ember között, mégis az előtte lévő kapcsolatom sokkal rosszabb volt. Előtte egy velem egykorúval jártam (+ 3 év a javára). Előtte azt hittem az ő hozzáállása a normális, az hogy féltékeny, állandó görcsös bizonyításból áll a kapcsolat. Aztán szakítottunk, és megismertem ezt a sokkal idősebb férfit. Mellette jöttem rá, hogy nem csak így lehet élni. Ő tapasztalt volt, tudatában volt annak, hogy féltékenységgel semmire sem megy, ha egy nő vele akar maradni, akkor úgyis vele marad, erőszakkal semmire sem megy. 3 évig voltunk együtt. Nekem alapvetően jó emlékeim vannak vele, a gyerekeivel jól kijöttünk, ilyen téren sose volt bajunk.

Még együtt voltam vele, amikor megismertem egy szintén idősebb, bár lényegesen fiatalabb és helyesebb férfit. Ő 13 évvel idősebb nálam. Szakítottam vele, mert éreztem, hogy mióta rendszeresen együtt voltam azzal a másik férfivel (munka), már nem volt olyan a kapcsolatunk, így úgy gondoltam akármi lesz, vele nem maradok. Aztán összejött ezzel a férfivel a dolog, akivel már 4 éve vagyok. Belé tényleg nagyon szerelmes vagyok, de én hálás vagyok az előző kapcsolataimért is, nekik is köszönhető, hogy olyan ember lettem mint amilyen ma lehetek. Abban is különbözött a korábbitól, hogy nem voltak drámázós, kiabálós veszekedések, elfogadta viszonylag gyorsan, hogy hogyan döntöttem.


Szóval rólam elmondható, hogy az idősebb pasikra bukok, bár ez a 30-10 éves példa tényleg elég durva volt, nyilván nem normális dolog, az már pedofília. De egy 23 éves nő, ha egy 60 évesnek is tetszik, az már akkor sem pedofília.

2017. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Köztünk 27 év van, két éve együtt vagyunk, természetesen együtt is élünk.

Életemben először vagyok szerelmes, szóval van ilyen.

És nem kis fruska vagyok már, hanem 30-as nő, egy gyermek édesanyja.

Semmilyen téren nem érzem a korkülönbséget, látni meg végképp nem látni rajta a korát.

Boldogok vagyunk, és szerintem ez sokkal fontosabb, mintsem más emberekkel foglalkozzak.

Engem sem érdekel ki kivel van együtt.

2017. jún. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jónak... mivel van egy rossztapasztalatom fiatalabbkorombol, 16 evesen egy 30 evessel randizgattam... es akkoriban en se voltam fruska, csak egy oszinte lany, mar az elejen leallitottam, mert ossze-vissza hazudott... azt mondta csak azert mert benne van ez a fusztraltsag hogy neki meg kell mutatnia hogy mennyire jo meg hogy mennyi penze van... nekem ez nem tetszett hogy mar szinte tulsagosan bizonyitani akar... aztan meg igy belegondolva en nem akarnam az utolso 20 evemet egyedul tolteni... most velem egykoru baratom van es vele ugy erzem egyenloek,egyszinten vagyunk es ugyanugy gondolkozunk
2017. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!