Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6 év korkülönbség sok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbség sok a nő javára?

Figyelt kérdés
Én 36,ő 30. Kb 25-nek szoktak nézni, tehát a férfi látszana idősebbnek. Nekem abszolút tetszik, és fordítva is, mégis tartok kicsit a korkülönbségtől. Ha ő lenne ennyivel idősebb, azzal semmi problémám nem lenne. Szerintetek a mai világban ez működhet?
2021. júl. 1. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség még jó hosszú távra is, szerintem. Én +5 évre mondom hogy belefér ha a nő az idősebb, de 5 vagy 6 év már lényegtelen.
2021. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is kb. 5 év az, amikor még nagyjából egy korúnak vagytok tekinthetők, nem az jön le hogy a vén pipi felszedett egy csikót és hosszú távon is működhet.


Csak egy ismerősöm sztorija, a nő 50+, a pasi 7 évvel fiatalabb, és a nő kidobta hónapokkal ezelőtt, a pasi még mindig nem bírta elfogadni, utána sír mindenkinek.

2021. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de nem a kinézet miatt. Nem jövök ki jól se a nálam fiatalabbakkal, se a velem egyidősekkel.
2021. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Itt a családalapítás kérdése dönt el mindent. Te benne vagy a korban a srác lehet hogy még élne, így ha gyereket akarsz akkor elszalasztod a lehetőséget mellette. Ha nem akartok gyereket akár működhet is, de folyamatosan ott fog motoszkálni a fejedben hogy fiatalabb nő passzolna hozzá. Írom ez úgy hogy 4 évet éltem együtt egy nálam 3 évvel idősebb nővel és van tapasztalat. Anno imádtam hogy tapasztalt, hogy feleslegesen nem balhézik, hogy tisztában van az adottságaival és eszerint viselkedik mégis vége lett. Ő szakított, gyerek kérdés miatt. Ezt az elején kell tisztázni.

44F

2021. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14-es a pasinak van gyereke, a kérdező nem akar gyereket. Olvasd el a kérdés után is írt választ. A pasi nem az a típus aki bulizni akar még.
2021. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, ma már ez belefér.
2021. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem szalasztanám el, ha amúgy minden másban jól kijöttök egymással. Működhet.Sok a pozitív és a negatív példa is,mint minden más témában is! Lehet idősebb valaki, ha ő pl. nem tetszik, vagy rossz tulajdonsággal rendelkezik,de korban passzol. Hát ez nem valami jó.... Ez most olyan dolog, hogy nem emiatt választottad őt, de ne is zárkózz el emiatt tőle, mert miért ne alakulhatna ki akár komolyabb is. Van akinél 10 év van.Mégis működik.Ez két embertől függ teljesen, semmi mástól. Mások véleménye meg ne nagyon befolyásoljon téged, nem ismerünk téged sem és a férfit se. Ja és ne másoknak tetszen a férfi, hanem csakis neked! De ha már az elején ilyeneken rugózól,sztem nincs értelme a férfivel összejönni.
2021. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!