Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj,az mondja,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj,az mondja,hogy majd írni fog,de napok óta nem ír,akkor írjak neki én vagy ez lekoptatás?

Figyelt kérdés

Már pár hete beszélgetek egy lánnyal és már randi programokat is megbeszéltünk egymással.

A lényeg hogy megkérdeztem tőle,hogy ezen a héten eljönne-e randizni,de azt mondta,hogy most ezen a héten nem jó,majd írni fog ha jó lesz.

Ez lassan 4 napja volt,de azóta sem írt semmit.

Írjak neki én vagy ez lekoptatás?


2021. júl. 2. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kitalalnek vmi progit es elhivnám ra.
2021. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Lehet lekoptatás, ugyanakkor nem teljesen értem miért nem beszélgettek találkozástól függetlenül? Oké, nem ér rá találkozni a héten, csetelni attól még lehetett volna.
2021. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Írj neki akármit. Beszélgess vele, ha a barátnőd lesz, akkor se csak akkor fogtok dumálni, ha találkoztok
2021. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

H azt mondta ír ha jó lesz, akkor ne keresd...

Majd ír akkor, ha meg nem akkor nem.

Legyen már tartásod.


És igen 90%ban lekoptatás.

2021. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!