Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon le szeretne engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon le szeretne engem koptatni a lány?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen ismertem meg. Gyakran dolgozunk együtt és elég jól kijöttünk. Kezdtem vonzódni hozzá, így 2 hónapja munkahelyen kívül is találkozgatunk. Tényleg csak találkozgatunk, mert sokszor lemondja, viszont ha eljön, akkor nagyon felszabadult, jól érzi magát velem, nem is én, hanem ő kérdezi hogy mikor találkozunk legközelebb stb. Aztán megint jön egy hullám, elérhetetlen (én telefonon, de főleg élőben szeretek kommunikálni, a Facebook inkább a tinik világa ilyen szempontból), még a munkahelyen se szól hozzám. Nem tudom... Eddigi életem során koptattak már le elégszer, de akkor nyilvánvaló volt, hogy nem érdeklem a másik félt. Simán megmondta, hogy nem érdeklem, vagy ha nem akart úgy megbántani, akkor is úgy csűrte-csavarta a megfogalmazást, hogy egyből értettem belőle. Jelen esetben tanácstalan vagyok. Nektek volt már hasonló "élményetek"?

2019. ápr. 21. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ha nem viszonozza az érdeklődést, akkor én nem is futkároznék utána.
2019. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, de tudja a csaj, hogy te randira hívod egyáltalán, és nem csak munkatársakként együtt lógni? Van bármi szexuális feszültség a levegőben?
2019. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy tudja. :)
2019. ápr. 21. 14:42
 4/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Szerintem nem akarja nagydobra verni, mivel közös munkahelyen töltitek a napotok nagy részét. Ilyen helyen elég gyorsan terjednek a rosszindulatú pletykák. Először is alkalmazkodj! Ha csak hetente kétszer akar veled beszélni, akkor kétszer beszéljen, ha egyszer, akkor egyszer, ne erőltesd. Különben meg munkaidőn kívül is lehetnek elfoglaltságai. Türelem! Később úgyis letisztul, hogy akar-e valamit tőled, vagy sem.
2019. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!