Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a probléma? Jártatok már hasonlóképp?

Figyelt kérdés

Megosztok veletek egy történetet, lehet valaki számára vicces is lesz, érdekel a véleményetek.

Tinderről találkoztam egy fiúval, előtte beszélgettünk 3-4 napig Messengeren. Tegnap találkoztunk, bementem a szomszéd városba, és kiszállt egy céges autóból munkás ruhában (igaz nem kantàros ruha volt, de látszott, hogy munkás). Mondta, hogy ő jelenleg is dolgozik, és ha hívjàk akkor rögtön mennie kell. Hát, ezt már eleve nem értettem, hogy akkor egyáltalán miért most mondta, hogy talalkozzunk? 🤔 Na, mindegy. Kb 10-15 perc múlva csörgött a telefonja, mondta hogy ez a munkahelye, mennie kell. Majd ír. Azóta sem írt egy szót sem.

Mellékesen a valóságban derült ki, hogy, a srác jóval alacsonyabb nálam (én 170 cm vagyok, ő meg a vállamig ért kb), és meg sem ismertem élőben. Jó, ez internetes ismerkedésnél gyakori, de kb nem is hasonlított egyáltalán a képeken szereplő arcra. Elmondta, hogy mennyit keres, milyen autója van, van családi vállalkozásuk, nagyon gazdag mindenki a családban, stb. Én nem is sokat beszéltem. Nem is kérdeztem egyébként ilyeneket, kapásból ilyenekről kezdett el beszélni. Soha nem vagyok kíváncsi ilyenekre egyébként, nem érdekel a pasi kocsija, van-e neki, nincs, az meg pláne nem, hogy mondjuk mennyit keres. Nekem is van munkám, jól keresem, jó szakmám van, van autóm. Tehát miért érdekeljenek engem ezek? Szóval ez sem értettem.

Rólam annyit, hogy szerintem úgy nézek ki, mint a képeken(eddig mindenki azt mondta legalábbis), nem vagyok kultúràlatlan, fel szoktam öltözni normálisan(csinos felső, fekete divat térdnadràg volt rajtam), nem vagyok igénytelen. Frissen lefürödve, hajat mosva, beparfümözve, fogat mosva, jelentem meg. Semmim nem ragyàs. Nincs tájszólàsom, nem kàromkodtam előtte egyáltalán. Nem vagyok roma, és nem is szoktak annak nézni. És most nem is értem, hogy miért tűnt el. Hiszen a találkozó alatt én szinte meg sem szólaltam, végig ő beszélt arról, hogy mennyit keres, stb. Amikor meg megpróbáltam elterelni a témát beadta, hogy mennie kell dolgozni rögtön. 🧐

Szerintetek mi volt a probléma? Jártatok már hasonlóképp?

Megkérdezném tőle, hogy mi volt a baj, de mint említettem, nem ír.


2021. júl. 3. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pfu. Én nem foglalkoznék a helyedben vele többet. Eléggé paraszt volt. Lekezelő és bunkó. Valószínűleg ha igaz amit mond, ezzel akart felvágni előtted és jelezni hogy ő hozzá nem érsz fel. Maximum dugásra kellenél. De fuss nyugodtan egy ilyen után. Legalább a normális faszikat meghagyjátok nekem :)
2021. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem foglalkozom vele olyan szinten, hogy nem írok neki én sem. Nem érdekel ilyen szempontból. Igazad van. Csak érdekelt, hogy külsős emberek hogy látják a helyzetet.
2021. júl. 3. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barom, ne foglalkozz vele! Felmérte, hogy sokkal jobb nő vagy nála, és esélye sincsen. Az a legröhejesebb, hogy pénzzel henceg, de még annyira sem tisztel meg, hogy szabadidőben, normálisan felöltözve jelenik meg.
2021. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Az a probléma, hogy a Tinder egy szexpartner kereső. Te meg szerelmet kerestél rajta.


Ez olyan, mintha kimennél egy tanyára lovagolni, de a nagy kandisznóra akarnád rakni a nyerget.

2021. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A pénzével kompenzálja a kis méretét.Jobb is hogy lelépett,találsz jobbat is.
2021. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem keresek szerelmet, úgy vagyok vele, hogy jön, ami jön. Egyébként volt onnan egyszer egy komoly kapcsolatom, évekig együtt voltunk. Ettől függetlenül nem reménykedem ilyenben újra.
2021. júl. 3. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ettől függetlenül nem reménykedem ilyenben újra."


Miért nem?

2021. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
34%
Ràjött, hogy lebukott a kamuval. Nem több a dolog.
2021. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!