Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a férfiak voltak okosak akik ázsiai nőt választottak maguknak?

Figyelt kérdés

Ott nincs feminizmus és nincs elszállva a nők egoja.


Ugyanakkor sokkal nőiesebbek, kedvesebbek, szerényebbek. Valószínűleg hűségesebb típusok is és nem fognak hisztizni például a házimunka miatt mint az európai nők.


Valószínű az ágyban is jobbak.


És nem kell 8-10-es pasinak lenned, hogy jóképűnek lásson. Elég ha 6-7 vagy.


És még folytathatnám.


2021. júl. 3. 19:54
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

10


Fehérből nagyon kevés tradicionális női szerepet vállaló nő van. A többség karrierista, gyereket, családot nem akar, a férfi főzzön mosson, takarítson és ilyenek.

2021. júl. 4. 10:18
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Eddig meg az volt, hogy q nők alfákkal csináltatnak gyereket majd összejönnek egy bétával és azzal neveltetik fel más gyerekét... most akkor döntsd már el, melyik.

A házimunka meg a férfit is érinti, igen. Neked is ugyan annyi berakni egy mosást, míg nekem. Vagy amíg én főzök, addig a pasi igenis találja fel magát és ne a retekbe, kupiba feküdjön és fogja meg mondjuk a porszívót. A saját igényednek kéne lennie, hogy igyekszel tisztán tartani a környezeted netán el tudsz készíteni egy paprikás krumplit míg te otthon vagy szabin a párod meg dolgozik.

2021. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
11: ez azért elég erősen kisarkított. A legtöbb nő annyit akar, hogy dolgozhasson azért, hogy legyen saját vagyona, és ha a férfi dobbant mellőle (mert manapság inkább nem az van, hogy a férfi, ha meg is csalja a nőt, a pénzt hazaadja, és a szeretőnek csak a kukiját), ne csupasz popóval, bazi nagy fehér hellyel az önéletrajzán kelljen a munkaerőpiacon idétlenkednie, hogy el tudja magát tartani. És hogy ebben az esetben a férfi kezéről se essen le az aranygyűrű, ha be kell raknia egy mosást vagy meg kell főznie egy vacsorát, felesben,
2021. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

“Mi van? Eddig meg az volt, hogy q nők alfákkal csináltatnak gyereket majd összejönnek egy bétával és azzal neveltetik fel más gyerekét... most akkor döntsd már el, melyik.“


Ez is igaz nem mondom, hogy nem. Nem tudom ki állította de én is olvastam és egyetértek. Biológiai szempontból a nők úgy vélik így nevelhetik a legjobb “minőségű” (mert fontos a minőség ugyebár, nem csak táska meg ruci vásárlaskor) utódokat. Hisz a jó gének meg vannak, az alfák meg ugye nem szarakodnak gyerekneveléssel hisz el vannak foglalva a nők felcsinálásával, ezért nagy szükség van a bétákra akik odaadóak, gondoskodóak és törődnek a gyerekkel, szeretik őt.

2021. júl. 4. 10:49
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Na de ne rizsázz, most akkor döntsd már el, mi a bajod: nem akarunk gyereket vagy az, hogy akarunk, de más nevelje a gyereket? :D Komolyan olyan szánalmasok vagytok, hogy arra szavak nincsenek. Egyik állításotokkal ütitek a másikat, és mindig hevesen bólogattok mindegyikre, hogy igen ez így van, szemét rib,nc nők!!!!!!!!!
2021. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Kínai nő esetében pl. nem az a kérdés, hogy van-e lakásod, mert az alap. A kérdés az, hogy metropolisz belvárosának melyik részén van a lakás. Anélkül nincs ismerkedés sem, házasság sem (és ezek mind egyetemet végzett lányok). (Még mielőtt: Tudom, éltem ott 4 évig, köztük éltem, beszélgettem velük).
2021. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

" a férfi főzzön mosson, takarítson és ilyenek."


Keress bejaronot. Áruld már, miért kéne kiszolgálni téged?

2021. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert anyuci is főz most takarít, a kenyeret is biztos kis katonákra vágja neki és utána q nőtől is elvárná ezt. Szerintem annak örülne, ha az ételt is más rágná meg helyette majd átböfögné a szájába mint a kismadaraknak.

De legalább megint kiderült, hogy neki, férfiként ugyebár lehet elvárása, ami leginkább abból áll, hogy a nőnek ne legyen az égadta világon semmilyen kikötése a férfi felé. De ő mondatja, hogy a sz.r külsejét szeresse a másik, mellé szakadjon bele a házimunkába, és gondolom az is elvárás, hogy naponta legyen szex és a nő legyen önálló gondolatoktól mentes.

2021. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

15


Gyereket nyilván akartok de nem akárkitől. Jó génjei legyenek az apának, legyen magas, izmos, jóképű (a magabiztosság meg ez esetben alapból ott van). Viszont az a gond, hogy ilyen pasikra hatalmas a kereslet a nők részéről ezért csak nagyon kevés nő tudja megállapodásra bírni őket. De előbb utóbb úgyis más nőnél kötnek ki, mert túl sok a kísértés. A gyereket meg ugye fel kell nevelni, ezért a nőknek kellett egy B terv ( ami az alfák valószínüsíthető tiplizése esetén lépne életbe) ami nem más mint B-ta pasik megfogása, lehetőleg jól szituált és kellően naiv legyen aki elhiszi, hogy vonzódtok hozzá szexuálisan és szeretitek őt, holott legmélyen megvetitek őt amiért nem alfa, a péniszétől is megfosztanátok (minek szaporodjon az ilyen) ha tehetnétek és csakis a gyerek felnevelése miatt viselitek el közelségét. Szexuális vágyaitok kielégitése végett továbbra is alfákat keresgéltem, van aki több van aki kevesebb sikerrel.


Remélem magatokra ismertetek :)


Tudod nem mindenki olyan naiv hülye, hogy ne lásson át a női természeten.


Van aki csodálatos szent teremtménynek gondol titeket, azokat jól le is húzzátok!

2021. júl. 4. 11:29
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én gyerekem apja se nem magas, se nem izmos.
2021. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!