Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mik azok a foglalkozások, karrier utak melyek imponálnak nektek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, légyszíves!

2021. júl. 17. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Azok amelyek nem teszik tönkre az embereket és a családjukat, megtalálják a helyüket a világban, és ők is tekintettel vannak a környezetükre.
2021. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
#1. Na ezt jólmegaszontad. Írsz is ilyet vagy igazából te sem tudsz? 😃
2021. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Nincs ilyen. A pénz viszont imponálHAT,de az sem ér önmagában semmit. Nyugodtan lepontozhattok,ez a véleményem.
2021. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én régész szerettem volna lenni, pontosabban egyiptológus, aztán mégis nyelvtanár lettem. Ez is jó, tanítani nagyon szeretek. Ha független maradtam volna, akkor kiköltöztem volna egy másik országba (megint) és ott tanítanék. De számomra a bölcsészettudomány az, amiben ki tudok, tudnék teljesedni.
2021. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
5 Jaj, elnézést, most nézem hogy te arra gondoltál, hogy egy férfinél, csak nem tetted hozzá a mondathoz? Akkor mindegy, csak szeresse és eltudja magát tartani. Másik tanár is jó.
2021. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

2

Pl a kukás. Elégedettnek tűnnek mikor viccelőde dobálják a kukákat a daráló szájára és jól is keresnek.

A bankigazgatóm a hányásában feküdt rosszabb napjain az irodájában és ebből elég sok volt neki, hiába ült a vagyonán.

Ezek elég erős kontrasztok és egy életre szólnak.

2021. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Meséljek még cuncika? ha már így megkérdőjelezted a tapasztalataimat.

Lopás miatt elítélt régészek, alkoholista és eltorzult életű szakmunkások, a zabálásba belehalt művtörténész, öngyilkos tanárnők, mit szeretnél még?

2021. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

A gyereküket pofozó értelmiségiek, pedofil tv-s műsorszerkesztő-vezető, kertész aki karriert futott be Uk-ban egy nagynevű magánkertben.

Rendszeresen pszichiáterhez járó főiskolai tanár Németországban, irigyelt fizetéssel.

2021. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta író akartam lenni, el is indultam az úton. (kiadott regény). De közel sem olyan csillogó dolog, mint számítottam rá. És megélni csak ebből kezdőként, lehetetlen. Szóval egyelőre foallas mellett uzom az ipart.
2021. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

A tanárnőket helyttesítsd be szakmát váltó, kiégett középiskolai tanárral, mert ffit kérdeztél.


Ahogy mondtam, nincsen önmagában vonzó életút, meg foglalkozás, csak olyan aminek a vége nem a fent megnevezett traumák sokasága, hanem ember tudsz maradni, önmagaddal és a környezeteddel jóban lenni.

2021. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!