Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ti randiznátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti randiznátok, járnátok pilótával?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy ez bizonyos nőknek kizáró ok, mert hogy ritkán látnák egymást nagyon...

Egyrészt, ez nem feltétlenül igaz, de ha ez így is lenne, akkor ez akkora probléma?

Úgy értem, ha nincs is sok közös idő, azt attól még el lehet minőségi módon tölteni... Például ha csak hétvégén találkoztok, de akkor egésznap együtt vagytok. Nem?


Illetve egy pilóta dolgozhat olyan beosztásban is, hogy akár minden este otthon aludhasson...


Meg eleve 28 naponta maximum 100 órát repülhet, úgyhogy a munkaidő óraszámban kevesebb mint az átlag.


Cserében van egy elég jó fizetése, alkalmazotti fizetéshez képest legalábbis mindenképpen jó...


Eddig mit gondoltok? :D


A másik dolog, amit meglepően gyakran hallok mostanában, hogy bizonyos lányok azért nem járnának pilótával, mert elítélik azért amiért közrejátszik a feleslegesen, csupán hedonista célzattal utazó, vagy feleslegesen külföldről rendelgető rétegek kiszolgálásában és ennyi repülés az nagyon környezetszennyező, ilyen “felesleges” dolgok miatt pedig elítélendő... Ezzel tud valaki innen azonosulni, van benne igazság szerintetek? :)


Előre is köszi!



2021. ápr. 12. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Van pilóta ismerősöm, nehéz dolog ez. Nagyon szerették egymást a feleségével, gyerekeik is születtek, de az állandó távollét miatt természetes volt, hogy elkezdtek távolodni egymástól. Ezt egy gyönyörű stewardess tette még nehezebbé. Természetesen borult a bili és kiderült a viszony, de a feleség megbocsátott. Nagyon nehezen állt helyre az életük és jól láthatóan már egyáltalán nem olyan, mint volt.


Ez csak egy példa, biztos van ellenpélda is, de én nem hiszek abban, hogy ha huzamosabb ideig távol vagy, akkor fenn tudod tartani a lángot.

2021. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetni valót nem látok a munkádban. Nekem nem lenne probléma a kevesebb találkozás. Mondjuk az én vagyok. 🙂
2021. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

“bizonyos lányok azért nem járnának pilótával, mert elítélik azért amiért közrejátszik a feleslegesen, csupán hedonista célzattal utazó, vagy feleslegesen külföldről rendelgető rétegek kiszolgálásában és ennyi repülés az nagyon környezetszennyező, ilyen “felesleges” dolgok miatt pedig elítélendő...”


Aha, de ha felajánlanál neki egy utat Dubaiba, máris meggondolná magát. Álszent emberek az álszent dumáikkal, manapság semmit nem tudsz tenni anélkül, hogy ne szennyeznéd a környezetet. Ez van, aki ezt nem tudja feldolgozni, költözzön az erdőbe.


Nekem nem lenne bajom azzal, hogy pilóta, ha hétvégente akkor tényleg egész végig együtt vagyunk.

2021. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
3-as, egyáltalán nem kéne általánosítani. Amikor ismerkedtem, megismertem egy pilótát és rögtön mondtam neki, hogy nem arra az életformára vágyom, amit ő adni tud. Hiába a pénz, ha alig látom, akit szeretek. Ígért fűt-fát, mindenféle utazást, de nem tudott meghatni, egyszerűen nem lehet kárpótolni valakit egy utazással cserébe annak, hogy alig látom. Biztos van ilyen nő, de nem mind vagyunk olyanok. Nekem sokkal többet jelent, hogy esténként a párom karjai közt lehetek és nem kell hetekig várnom rá, hogy lássam őt.
2021. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...


Légyszíves amellett a tény mellett ne menjünk el, hogy 100 órát repülhetnek a pilóták 28 naponta.

Persze előfordul(hat) hogy másik országban, kontinensen éjszakázik és másnapi járattal jön haza, de csak ha vállal ilyesmit, nem kötelező...

És szerintem még az így kiesett idővel együtt is több órát tölthet a párjával mint mondjuk egy olya orvos aki havi 250 órát is vállal, ügyelettel együtt akár többet.

2021. ápr. 12. 13:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én randznék, meg járnék is pilótával, csak ne hozza haza a munkát. :) Tériszonyos vagyok, a durvábbikból, már a székre felállva rosszul vagyok. :)
2021. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Csak a személyiség számít.
2021. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
#4 én nem arra gondoltam, hogy utazásért cserébe járnának vele, hanem egy ingyen útért bármikor repülőre ülnének, akkor hirtelen annyira már nem is lenne baj a környezetszennyezés :D
2021. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehetne oldani, ha ő is akarja.
2021. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

"Aha, de ha felajánlanál neki egy utat Dubaiba"


Én például sem Dubaiba, sem más muszlim vallású országba nem vagyok (és sose voltam) hajlandó betenni a lábam. Ha úgy adódna, hogy át kellene ott szállnom (mivel vannak rokonaim Ausztráliában), eszem ágában se lenne elhagyni a repteret.

2021. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!