Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség?

Figyelt kérdés
22L 18F ? Nem rossz hogy a fiu 4 evvel fiatalabb?

2021. júl. 17. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Neki rossz, mert 2 hét múlva elhagyod valami idősebb, gazdagabb, felnőttebb csávóért.
2021. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem 22 évesen zavart volna, mert még a korombeli fiúkat is gyerekesnek tartottam.

Én 22 évesen már munkába álltam és költöztem el otthonról, mit kezdtem volna egy 18 éves kisfiúval, aki érettségire készül?

De ez csak én véleményem és tapasztalatom.

Nekem pont a fordított felállás vált be. 18 voltam, a párom 22 amikor megismerkedtünk. Az pont ideális volt.

2021. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
ha neked nem rossz anyuci, apuci, tesó mellett szexelni a srácnál akkor egészségedre...
2021. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Sztem alázzuk szét a srácot, amiért fiatal, aztán ha idősebb a srác, alázzuk szét, mert fiatalabb csajokra bukik, a korosztályában biztos lúzer. Mindegy, úgy értem, csak alázzuk a srácot, akármit is csinál.
2021. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nektek megfelel és megvan a közös hang, akkor mi benne a rossz? Idővel pedig egyre jelentéktelenebb lesz ez a pár év.
2021. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a személyiség számít.


18 éves koromban 37 éves csajom volt.

2021. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!