Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért viselkedik így és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik így és miért nem hív randira?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 5 évvel fiatalabb nálam (26 vagyok) és ismerkedési fázisban vagyunk egy ideje, ennek ellenére pedig nem hívott még el egy tényleges randira.

Párszor már összefutottunk (a környéken lakik), jókat beszélgettünk, flörtöltünk, de ennyi.


Felmerült bennem, hogy csak szórakozik tekintve, hogy fiatal és jól néz ki vagy van barátnője. Utóbbinál kiderült, hogy nincsen, viszont ha csak a testi kapcsolat érdekelné akkor is lépnie kéne valamit :D


Nyilván az lenne a logikus, ha hagynám a fenébe, de a kíváncsiságom és az egóm nem engedi.


Személyesen egyébként kommunikatív és közvetlen volt ő is, mint én, bár nem maradtunk sosem órákat beszélgetni, mert csak futólag találkoztunk véletlen össze párszor hazafele.


Érdekelne a véleményetek pasi/csaj szemmel, hogy ez miért lehet?


Gondolom nem fél tőlem, mert van köztünk pár év..


Köszi előre is :)



2021. jún. 27. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
De az h te lépjél vmit az már nem illik ugye? Végülis minek tennél vmit azért amit akarsz.
2021. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Amikor elkérte a nevem, utána X időre rá felvette a kapcsolatot velem (eléggé megváratva).

Utána én írtam rá, illetve tettem elég egyértelmű célzásokat egy randira, amiket értett is (végre).


Viszont az én fejemben az zajlik le, ha célirányosan elhívom én, akkor sosem venne komolyan (bár lehet így sem :D ).


Vagy ez totál hülyeség a XXI.században?

2021. jún. 27. 19:49
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
A nőknek minden században facepalm agymenéseik vannak. Hivd csak el.
2021. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Különben nem lennénk nők :D


Rendben, meglátjuk mi lesz, bár a viselkedését még most sem értem. Lehet a kor teszi, fene tudja

2021. jún. 27. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem, csak az agymenés. Hivd el.
2021. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%
Mert a putris hâzatokhoz is eltud jutni, nem kell meghívó
2021. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
El ne hívd, ne hallgass ezekre a válaszokra, te vagy a nő, téged kell a pasinak elhívni. Gondolj már bele, ha ennyire se képes, mint férfi, akkor mégis mi a fenét várnál tőle a későbbiekben?
2021. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
7# Ilyenkor van az, hogy azé a nőé lesz a férfi aki hajlandó tenni érte. Ti meg majd sírtok a sarokban hogy míért az árufeltöltő jucuskát vette el feleségül amikor te sokkal jobb parti vagy.
2021. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
#7 az milyen nő aki a minimálisat sem hajlandó megtenni a másikért, de vergődni azt tud h a pasi nem volt elég férfi lol. Kellemes red flag
2021. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Osztom a 7 es válaszolót! Te vagy a nő, nem te neked kell udvarolni a férfinak. Amúgy is komolytalan az ember. Ha annyira kellettél volna neki, már rég elhivott volna randizni. Nekem inkább úgy tűnik hogy nem akar tőled semmit. Passzív
2021. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!