Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek a tajvani fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a tajvani fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hetekben ismerkedtem meg egy tajvani fiúval és mondhatni egy hullámhosszon vagyunk. Randizni fogunk, viszont attól tartok, hogy a kulturális különbségek ki fognak ütközni közöttünk (főleg, hogy én nem tudok kínaiul, ő meg nem tud magyarul, csak angolul beszélgetünk).

Viszont érdekelne, hogy valaki már ismerkedett-e tajvani fiúval. Minden érdekelne velük kapcsolatban, miként viszonyulnak a fehér, európai lányokhoz, milyenek egy párkapcsolatban, vagy esetleg van-e valami furcsa szokásuk stb. Szóval minden, ami a csövön kifér.



#tajvani emberek #Kapcsolat ázsiai fiúval
2021. júl. 23. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne fekudj le vele hamar, ezek az azsiaiak foleg a szexre mennek. Ha tudod hogy rovid ideig tartozkodik itt, tuti hogy csak szexet akar. Akarmilyen visszafogott aranyosnak is tunik. Ha vilagosan elore kozlod hogy te komolyat akarsz es nem fogsz vele szexelni, akkor hanyagolni fog es keres konnyebb predat. Amugy remelem tudod hogy az azsiai pasik annyira kaposak, hogy meg a legrondabb, 158 centis 50 eves japan pasinak is 100 matchje volt magyar noktol es a jojepu 30asnak vagy fiatalabbnak 500 folott.mindennapra jut nekik egy csaj es sokan szexelnek is veluk. Online sose ismerkedj azsiaival. Ha talalsz vm kis nyomibbat eldugva egy cegnel vagy suliban, abbol eselyesebb hogy komoly lesz.
2021. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, kedves első!

Köszönöm a gyors választ, megfogadom a tanácsod :)

Szerencsére nem Tinderen ismerkedtünk meg és nem terveztem vele lefeküdni ilyen hamar. Mindenképpen beszélni fogok neki erről, aztán vagy elfogadja ezt a tényállást vagy nem

2021. júl. 24. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Sok sikert :)
2021. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Köszönöm a jókívánságot, remélem sikerül valamilyen tapasztalatot szereznem ezen a téren (legyen az rossz vagy jó), amit tovább adhatok másoknak is ^^

2021. júl. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!