Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 39 éves férfi, aki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 39 éves férfi, aki tudja hogy foglalt vagyok, miért kezdeményez nálam?

Figyelt kérdés
Közös ismerősökön keresztül ismertük meg egymást, beszélgettünk sokat, aztán a jelek szerint érdeklem mint nőt, mert elhívott kettesben egy találkozóra. Viszont tudja, hogy nekem van párom. Miért hív akkor el? Én azt mondtam, nem érek rá, mert végülis nem randira hívott, nem akartam rögtön azzal jönni hogy dehát van párom. Most viszont, pár nappal később, megint elhívott találkozni. Miért kezdeményez, ha tudja hogy van párom? 39 éves férfi. Én 28 vagyok.
2021. júl. 24. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést miért nem neki teszed föl, kérdező?
2021. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg szeretne dugni 🤷‍♂️
2021. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Próba szerencse" vagy középkorúak dialektusában "Próba cseresznye"
2021. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramos ökle ***** válasza:
96%

Na miért, szerinted?

Tippelj! :D

2021. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Tudod sokan vannak úgy vele, hogy csak az a nő foglalt akin éppen fekszenek.
2021. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szexelni akar veled, te pedig nem utasítottad el határozottan, mert a "nem érek rá", az azt jelenti náluk, hogy kapható vagy rá, csak meg kaparnia kell.
2021. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Te pedig el is mentél a találkozóra! Ha azt veszem akkor randira mentél el és a párod mit sem tudott róla! Ellenkező esetben te mit szólnál hozzá hogy random csajjal találkozna a párod? Benned is van egy mehcsalasis Feeling. Érdekel a pasi, feküdj le vele és menj haza a párodhoz.
2021. júl. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked szüleidből és barátaidból is egy van? Miért ne kezdeményezhetne. Azt akarja, hogy ti is összejöjjetek.
2021. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!