Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova teszik a szemuket azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova teszik a szemuket azok a nok akik osszejonnek 15-20-30 evvel oregebb pasikkal, mint a Palik Laci uj csaja?

Figyelt kérdés

Mint ez a csernevak alexandra is, de ott volt papp gergo fiatal szerelme vagy a cooki uj felesege.

Nem akarom bantani palikot, de a csajhoz kepest egy szottyadt oregember. A csaj szep, fiatal, kidolgozott testu, most mar hires is, ezert sokkal jobb testu, fiatal izmos pasit is felszedhetne. Biztos hogy a kozossegi oldalan is akadna kero akar egy 30 eves, vallalkozo jojepu pasi szemelyeben is. Semmi extra ez a palik, meg belsore se tud semmi karizmat, semmi kulonlegeset felmutatni. Oreg, csunya, elvalt, evekig haztartasbeli volt, a napjai a karriereben meg vannak szamlalva, par ev es utana mar rezsit se tud majd fizetni. Hogy az istenbe lehet egy csajnak ilyen rossz izlese?egyszeruen nem ertem ezeket a fiatal noket, hogy pocsekolhatjak el a szepseguket, fiatalsagukat mikor barki jobbat megkaphatnanak.magyarazza mar el valaki...



2021. júl. 27. 11:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
A MasterCard-ra, mint egyre többen manapság a celebvilágban.
2021. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Paliknak azert nincs sok penze, marsi aniko tartotta el sokaig. Nem keresett sokkal tobbet mint a versenyzok
2021. júl. 27. 11:45
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Én próbáltam már ezt csinálni, nem tetszett külsőre, de sok pénze volt, mondom legalább fullos életem lenne mellette...hát a szexig sem jutottam el velük soha, nincs gusztusom hozzá. Ezek a lányok annyira szeretik a pénzt, hogy sem a külső, sem a szerelem nem érdekli őket. Inkább hányingerrel kibírják a szexet, csak legyen money.
2021. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy kinek ki a karizmatikus, az egyéni ízlés kérdése. Ismerek olyan férfit, aki külsőre semmi extra, de számomra olyan karizmatikus, hogy elfelejtem, hogy ki vagyok, ha a közelembe kerül. Más nőnél viszont nem vált ki semmit.
2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
#4 azért nézd meg Schmuck Andort és a legutóbbi 24 éves feleségét...azt ne mondd nekem, hogy ott a pénzen kívül bármi vonzót látott a csaj.
2021. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

aha, es ha osszejonne egy random vele egykoru gyuros gyurival, akkor ki a franc foglalkozna vele? senki. igy meg te is rola irogatsz, foglalkoznak vele az emberek, valoszinu ez volt a cel.

amugy meg kit erdekel? majd szakitanak ugyis.

2021. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

Vannak nők, akik a pénzért mindenre képesek.

46/N

2021. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%

Nem feltétlenül a pénz miatt választják ezek a nők az idősebb pasikat, hanem mert meg kell csak nézni a mai 20-onéves korosztályt. Nagyon sok közöttük a felelőtlen, megbízhatatlan pasi, aki csak sír, hogy kevés a fizetése, de tanulni lusta volt, dolgozni sem jár be rendesen. Van olyan kollégám aki felcsinálta a barátnőjét, de nemhogy nem segít a nevelésében, de a kutyájáról is több kép van a telefonjában, mint a gyerekéről. Persze otthon lakik, mamahotelben, nem is lakik együtt a gyerekével. De persze a legdrágább csúcsmobil van a kezében.

Most akkor ne csodálkozzunk, hogy ezek a 20-onéves nők nem a korukbelieket választják, hanem olyant akire biztosan tudnak támaszkodni, mert megfontolt, nem csak 2 hétig tart ki nála a fizetés, meg a fiatal pasikkal ellentétben nem gondolják azt, hogy csak úgy lehet megtartani egy nőt ha rendszeresen jól megdugják, de mellette nem nyújtanak semmit.

Nekem is van egy 26 éves, vékony csinos barátnőm, pedig melós vagyok , és egy 20 éves kocsival járok.

Irigyek nyugodtan lepontozhattok ;)


45F

2021. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

Paliknak azert nincs sok penze


De van.

2021. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%

Oké 8-as,de van akinek kevés a pénz megléte a vonzalomhoz, szerelemhez, szeretethez. Ezek a pasasok abszolút de nem vonzóak, legalábbis nekem tuti nem. És a többi hozzájuk hasonló sem.Képtelen lennék tervezni velük 1 percig is, nem még kb. 20 évig. És azt sem hiszem el, hogy ezeknél a nőknél a szerelem, vonzalom maximálisan megvan feléjük.

Paliknak meg pl. a hangjától is feláll a hátamon a szőr. Tehát még az sem vonzó benne.

Abban egyetértek veled, hogy a mai fiatal pasik többsége úgy ahogy van beleszarik mindenbe, csak élnek a mának. De én inkább élek egyedül, mint ezekből válasszam bármelyiket. Nem kell mindenáron kapcsolat, házasság.

2021. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!