Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt panaszkodik itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt panaszkodik itt sok ferfi, h a nők csak a helyes pasikra buknak? Holott 30 felett nekem minden 2. Noi ismerosom ilyen Jakso Laci fejű infosokkal van hazassagban.

Figyelt kérdés
Jo persze, gepesz meg infomernokok es van penzuk. De akkor is....minden no csak nem keresi 30 felett ennyire lázasan az anyagi biztonsagot.
2020. márc. 20. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Vagyunk egy páran, akik nem 30 feletti nőket keresünk, mert mi sem vagyunk annyi idősek... A 20-as éveidben még anyagi biztonságot is adhatsz, akkor is inkább a szegény de helyes férfit választják helyetted.
2020. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Mert 20 éves korukig csak a helyes pasikra buknak, onnantól pedig csak a gazdagokra. A fiatalon szerzett tapasztalatokat el lehet felejteni.
2020. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

A gépészek nem keresnek olyan jól. Esetleg plc vagy hasonló, de amúgy nem.

Én infós vagyok, imádom a kollégáim, jó a humoruk, laza társaság, a párom is emiatt szeretem. Pénzem van, mert én sem keresek rosszul, viszont bejön az introvertált, kockahumorral megáldott, laza személyiség, amihez a párom esetében hűség is társul, mert annyira mulya, hogy nem foglalkozik más nőkkel. :)

2020. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs a világon ennyi mérnök.
2020. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szinte minden 2. Pasi mernokkent vegez. Sokfèle mernok van
2020. márc. 20. 18:39
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

"Szinte minden 2. Pasi mernokkent vegez."


Ez egyszerűen NEM igaz.

2020. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szidjátok az informatikusokat, holott nekik köszönhetitek a tindert meg az okostelefont. Kedves nők, gondolkodjatok már egy kicsit. Nálam kinyílik a bicska, amikor olvasok bármiféle sztereotípiát az informatikáról.
2020. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi legalább az ékezetet ki tudjuk tenni a megfelelő helyre, és nincs gondunk a helyesírással. Kedves kérdező, mielőtt kérdést írsz ,i, javítsd már ki a jelleschiraschi hubáidat.
2020. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Szinte minden 2. Pasi mernokkent vegez."



Ez egyszerűen NEM igaz.


Nem tudom, én kapásból ránéztem volt egyetemi, gimis csoporttársaimra. Vagy 43 ra. Legalább 18 nak mérnök pasija van. Szóval lehet nincs 50%, de nem is kevés.

2020. márc. 20. 19:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Telefonnal írtam, nem szeretem keresgélni az ékezetes qwerty billentyuket rajta.
2020. márc. 20. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!