Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek a belarusz lányok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a belarusz lányok? A sztereotípiák miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy Gomel-i lánnyal. Az első perctől kezdve lenyűgözött; művelt, kiváló a humorérzéke, remek társaság, nagyon bájos, és persze gyönyörű.


Nos, épp a "járás" határán vagyunk, és lassan kezd leszállni a rózsaszín köd - viszont sokan óvaintenek, miszerint (mint állíthatólag sok ukrán, illetve orosz nő) csak EU-s státuszt akar, és jobb színvonalú életet, és ezzel csak ki akar használni.


Szerintetek? Hogyan tudnám kideríteni, hogy mik a valódi szándékai?


Dolgozni jött az országba egy ismerőséhez.


Köszi!



2021. júl. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a belarusz, hanem a vegtelen kilatastalansagban elo emberek jellemzoje. Nem lehet kivulrol eldonteni, hogy mi az oka.
2021. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ukranokkal van felemás tapasztalatom.
2021. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Sajnos így van.


2: Oszd meg, kérlek!

2021. júl. 27. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Orosz no vagyok es bar nem eltem kint, sok az ottani (es itteni) ismerosom.

Baromi depressziv az orosz elet, ezt tudni kell - nagyon sok not ismerek aki depresszios, fasult es nagyon ki szeretnenek torni. Ez nem feltetlenul rossz, de nyilvan vannak kegyetlen opportunistak is. :) de rengetegen inkabb muvelik, csinositgatjak magukat es probalnak onerobol (!) jobb eletet epiteni kulfoldon. Erdekesseg, hogy jo penzert leteznek bizonyos noi akademiak, kurzusok amelyek valodi tudast adnak muveszetrol, tudomanyokrol, onfejlesztesrol, stb. Tudnak viselkedni az ilyen nok es magasak az elvarasaik onmagukkal szemben. Itthon azert az ilyen nem fordul elo gyakran…. :)

Lenyeg a lenyeg, ismerd meg es ismerd ki. Ha hozomanyvadasz, ki fog derulni. De lehet akar a vilag legonzetlenebb embere is.

2021. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érdekes és kimerítő válasz, köszönöm!


Csak egyetérteni tudok - nem tudom, hogy az általad említett okok miatt-e, de mind ő, mind a barátnői, ismerősei rendkívül kifinomult nők - tartással, eleganciával, ami (ahogy írtad is volt), itthon nem jellemző már. Mindamellett nagyon energikus és életigenlő személyiség, pont ezekért figyeltem fel rá. Üdítő társaság.


Кстати, если вы скучаете по языке, можем практиковать - мне хотелось бы удивить любимую, что я продолжил обучение на русском языке. :)

2021. júl. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!