Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sztereotípiákra épülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sztereotípiákra épülő országban mennyi esély van normális kapcsolatot találni egy olyan embernek, aki az általánosítások alapján elég negatív karakter?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy gazdagok a szüleim, tehát kapásból egy 'elkényeztetett úrifiú' vagyok. Igaz, hogy teljesen függetlenül élek tőlük, de ez semmit nem számít, a munkáimat tisztességesen csinálom, bár a társadalom szemében ezek megvetett munkák és elég előítéletesen gondolkoznak róluk. Vállalkozom is, amiből a többség rögtön azt szűri le, h a vállalkozó=bűnöző, ráadásul olyan céget csinálok, amelynek eleve negatív a társadalmi megítélése. Külsőre jól nézek ki, tehát csak egy "nagyképű egoista bunkó" lehetek. Elég szókimondó vagyok, nem finomkodom, nem játszom meg magam, nem akarok jobbnak tűnni, mint amilyen vagyok, ezért az emberek többsége eleve még ennél is sokkal rosszabbat feltételez rólam, 'mert ha ilyennek mutatja magát, akkor biztos ennél még sokkal rosszabb', gondolják, pedig én nem mutatom magam semmilyennek, én ilyen vagyok és kész. Sok lány van, akinek tetszem, meg rövidtávon elvagyunk, de olyan lány nincs, aki hosszútávon meg tudna bízni bennem, pedig pont én vagyok aki mindig teljesen őszinte, csak hát a sztereotípiák miatt élből nem hisznek nekem.
2018. okt. 28. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha úrifiú lennél nem itt sanyarognál vasárnap este.
2018. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Tudod hol vannak most az úriak? Őszi szünetben viháncolnak valamelyik távoli országban kikapcsolódás gyanánt.
2018. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A gazdaságot nem feltétlenül kell mutatni... Lehet menni a randikra gyalog, busszal, vonattal is... És akkor senki nem tudja meg, hogy "gazdag" vagy, csak ha felvágsz vele.

A vállalkozás ma már nem "nagy szám", de ha számodra ez olyan kitörésnek mondható és státusszimbólum jelentése van, akkor nem mondd el, hanem csak egyszerűen szorítkozz a tényekre: pl.: "villanyszerelő a szakmám és ezzel is foglalkozom" vagy "énektanár vagyok".

Ami meg a külsőt illeti: Nem mindenki alkot első körben véleményt, így például én sem. Pont a napokban mondta valaki egy ismerősömre, hogy "BMW-s és kigyúrt? Biztos valami macsó lehet!" A valóság: Apukája két tündéri kislánynak, akiket a tenyerükön hordoz, az anyjukat imádja, és nagyon kevés olyan jószívű, kedves és figyelmes embert ismerek, mint amilyen ő! Én is egy ilyen "jófejkedése" közben ismertem meg.

2018. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nehéz lehet, hogy ennyi küzdelemre kényszerít az élet. De ne add fel!
2018. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Van több olyan ismerősöm akik szerint alantas a munkájuk,mégis jól keresnek vele.

Annyira jól,hogy nem is gondolnák sokan

Viszont egy bizonyos ponton él velük szemben a megítélés,hogy na csak ennyire vitte.

Az egyikük zöldséges piacon árul a havi nettója 6-700e.

A másik szintén piacon árul ruhákat ő havi 4-600e.


A kérdésed meg csak arról szól,hogy szeretnéd ha többet foglalkoznának veled,mert a leírtak nem érdekelnek senkit sem rajtad kívül.

A nők szeretik az úrfikat,ha valóban azok,mert egy úrfi úgy indul az életben,hogy kap egy lakást,egy kocsit,meg egy minimum 400e havi fizetéses munkát a családi cégnél.

2018. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú távon mindenki lelép, akkor benned van a hiba. Rövid távon foghatod az előítéletekre. De ezek szerint akkor dobnak, mikor jobban megismernek.
2018. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Sztereotípiáid leginkább neked vannak 😀
2018. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Kis trollocskák unatkoznak a vasárnapi vacsira várva.
2018. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szóval leírtad, hogy gazdag és jóképű vagy. Hány privit kaptál eddig?
2018. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak egy párat, de itt nem ismerkedem.
2018. okt. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!