Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha tizedikes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha tizedikes lány létemre egy kilencedikes fiúra hajtanék? :$

Figyelt kérdés
és az az lenne ha felvenném msnre, ugye?
2010. aug. 28. 13:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

A minap pont erről beszélgettünk a legjobb barátnőmmel.


Az a megszokottabb,hogy a fiú idősebb a lánynál,nem fordítva.Pedig lehet az idősebb fiú éretlenebb mint a fiatalabb...

Szóval,ha neked bejön szerintem nyugodtan beszélgess vele,ismerd meg hátha lesz valami.

1 év egyébként is szinte semmi:)

15L

2010. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
nem egyáltalán nem velem is most ugyanaz a helyzet csak én 11 vagyok ő meg 10, fél év van közöttünk. ^^
2010. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Szerintem az a gáz ,hogy ezt másoktól kérdezed meg!

Miért foglalkozol másokkal?Ha neked bejön a srác és talán jól el is vagy vele,akkor járj vele és ne törődj másokkal..Az én barátom is fiatalabb,mint én és kit érdekel,hogy ki mit gondol?Engem nem!Na szia hajrá!

2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha gáz, ha nem gáz, hogyha beleszeretsz, ne érdekeljen senki véleménye se. Mondjuk ha pl 22 éves összejön egy 16évessel, az nem gáz, hogyha tényleg szívből szeretik egymást. Innentől nem sokat számít a korkülönbség. (kivéve szexben : P)
2010. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
össze akarsz jönni vele? ahoz lenne pofád hogy szexeljél vele de ahoz hogy felvedd msnre ahoz már nem vagy elég bátor mi?mert hogy az milyen ciki már.
2010. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.Na felvetted már mi a helyzet?
2010. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!