Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a csaj?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem vele, hogy találkozunk 6- fél 7 fele. Ráírtam 6-kor, hogy most értem haza, mert dolgoztam. De ő tök kiakadt ezen, helyet nem beszéltünk meg, tehát nem kellett várnia rám sehol. Azt sérelmezte, hogy nem írtam neki előbb hogyan alakul a napom. Most az ilyen normális?
2021. júl. 29. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat ha o se kerdezte akkor vele is baj van, de illik elore tervezni.
2021. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert olyan emberrel kezd, aki még egy időpontot sem tud rendesen leegyeztetni. Fogyatékosokra bukik biztos.
2021. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Legközelebb add meg a munkahelyedet, a bejáratnál találkoztok!
2021. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Jó, mondjuk nem haltál volna bele, ha ráírsz a találkozó előtt, hogy várod a mai napot aztán csá. De mindegy már, engeszteld ki, ha érdekel. Írd neki, hogy szívesen találkozol vele pénteken vagy hétvégén és elmész érte, amiért a mai nap nem jól alakult.
2021. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Gyakori eset az ilyen. Illetve hát te is kiakadtál, még jobban is, mint ő (valszeg ő nem jött panaszkodni egy anonim oldalra), szóval te vagy a gázabb, ÖNGÓL!! De ez is normális dolog. A probléma nem a normalitással van, hanem az éretlenséggel és a pocsék kommunikációval. Teljesen alkalmatlanok vagytok párkapcsolatra. Asszertivitást javaslom elsősorban, mindkettőtöknek.
2021. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy itt a ludas.


Ha azt mondják hat, fél hét felé találkozunk, akkor várom mikor ír a másik, mikor már biztosan tudja, hogy hatkor vagy fél hétkor találkozunk és egyeztessük a részleteket. Nem fogok egész végig arra várni, mikor jó neki.


De ebből IS(meg abból is, ahogy írsz róla) látszik, hogy telibeszrod mi van a csajjal.


Minek akarsz vele egyáltalán találkozni? Érzi, hogy nem kell neked és még meg is szivattad, hgy nem reagáltál az időpont előtt egyeztetésre, hanem akkor bukkansz fel, mikor találkoznotok kellene. Remélem nem találkozik veled és talál mást.

2021. júl. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam en is ebben a helyzetben. Megbeszéltük, hogy talalkozunk, de aznap nem irt. Aztan dobott egy uzit h egy ora mulva.

Igen, normalisnak tartom magam, szerintem akkor fix valami ha helyet es idot beszelunk meg, de ameddig csak arrol van szo h talalkozni kellene, es nem ir a masik, joggal gondolom h off az a tali.

2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!