Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti örülnétek neki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti örülnétek neki ha kezdeményezne nálatok egy lány? Volt már ilyen? Mit reagáltatok? Hogy kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem mersz oda menni egy lányhoz? vagy most mi a gond?
2021. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Örülnék neki, volt is kezdeményezés, de elb*m.
2021. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt olyan.

Örültem, mert amúgy tetszett a lány csak balf@$# voltam én elhívni :D

2021. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Eddig 3x volt ilyen. Egyikből kapcsolat lett, a másikból rövid osszejaras, a harmadik esetén sajnos kozbeszolt az élet és nagy távolság lett koztunk. Nagyon örültem mindegyiknek, jól eső érzés volt.


Egyik online felületen celozgatott, hogy akarna tőlem valamit. A másik eloben volt baromira rámenős és igen hamar rátért a szexualitasra. A harmadik hasonló volt, mint az első.



Az egyik egy igazi gepardtestu femme fatale. A második első ránézésre egy cuki lány, de a valóságban van neki beutese és nagyon könnyuveru, kulsore átlagos mai tucat fiatal lany. A harmadik pedig egy gyönyörű nő mind belsőre mind kulsore.

2021. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon örülnék neki, de sajnos még nem volt rá példa.:(
2021. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Örülnék neki. Amúgy volt rá példa csak olyan kis ártatlan vagyok hogy nem esett le csak pár évvel később. Sad story.
2021. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék, ugyanis egyedül álló vagyok egy ideje...
2021. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves korosztályú urakról és hölgyekről lenne szó?!


Ez a nagyon általános "srácok" elnevezés túl tág fogalom. Így nagyon sok félreértés forrása is lehet kedves kérdező.


Ui: itt van pl. a 7-es válaszoló. Gondolom, max. huszonéves lehet - miért írjak rá, ha tulajdonképpen az édesanyja lehetnék életkorban?! Sok-sok tévedést meg lehetne előzni konkrétumokkal.

2021. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem volt kiírva éltkor, mert amúgy sem számít senki levélre. :)
2021. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!