Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy sráccal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal, és nagyon cuki meg minden, de egy gond van vele, mégpedig az hogy nagyon büdös a szája! Mit tehetnék? Hogy adjam a tudtára, hogy mi a"gond", hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki igénytelen, meg nagyon nincs képen magával, az azért számottevő. Legyen az fogászati vagy gyomor probléma, a megfelelő folyadékbevitel, szájvíz, tictac stb. alap kellene, hogy legyen. Most még csak a szája, de legközelebb a farkáról vakarhatod a gombát...
2021. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Rohad a bele
2021. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Senkinek sem jó illatú a szája mindig.

Főleg reggel, illetve délelőtti órákban is,ha még nem evett semmit.

Az enyém is ilyen, úgyhogy mindig eszem valamit,addig nem beszélek

senkihez a munkahelyemen se. A férjemnek meg csak egy rövid

puszit nyomok a szájára.Délután már ez a probléma érdekesmód elmúlik,

szóval szerintem nálam az üres gyomor okozhatja.

De lehet hogy a te barátod nem is tudja magáról sajnos.

2021. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Adalek: rossz mandulatol is lehet.

Nekem iszonyu erzekeny a szaglasom, es attol tartok, szemely szerint sajnos nalam minden letezo vonzalom meghalna.

2021. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet, betegség vagy rossz szájápolás is.


Szerintem a nyerő tipp: kedvesen, diszkréten, de egyenesen és konkrétan rákérdezni / megkérni, h változtasson ha teheti.

2021. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor ezt érdemes pontosan, de kulturáltan közölni, hogy azért tudja, hogy mi az oka annak, ha elhúzódsz vagy nem keresed annyit. Így pl., hogy "ne haragudj, nem akarlak megsérteni, de elég rossz szagú a leheleted, ez engem zavar / nem szívesen csókolnálak meg". Innentől meg nagyon könnyen le lehet szűrni a reakcióból, hogy érdemes-e a sráccal kezdeni. Ha elkezd veszekedni veled, üvölt, esetleg kiröhög, vagy megvonja a vállát, hogy "ez van, ezt kell szeretni", vagy esetleg elkezd bőgni, hogy "minden hülye k...a ezt mondta nekem, annyira szerencsétlen vagyok", akkor felejtős. Ha normálisan kezeli, megkérdezi, szerinted mit csináljon, ha van vmi spéci baja, amit épp kezel, elmondja, érdemes vele kezdeni.


Nekem amúgy kizáró ok lenne, mert ha annyira büdös a szája kinek, előbb hajolok el, mint megcsókolnám, de azért elmondanám neki, mi a bajom, hátha csak nem szólt neki eddig senki.


Amúgy meg a 2. válaszoló nettó hülye, talán tavaly tavasszal nem lehetett fogorvoshoz járni (amúgy tulképpen akkor is meg tudta oldani az, aki nagyon akarta, anyukám is pl.), idén már rendesen működtek a fogászatok, a magánrendelők egész biztos, én idén rakattam rendbe a fogaimat.

2021. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát, nálam abban a pillanatban megszűnne, mint lehetőség.

Ugyanis lehet nagyon jóképű, helyes, meg kedves, de aki nem ápolja a fogait, nem jár orvoshoz vele, azt már nem ismerem. Az ugyanis alap.

2021. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akit figyelmezteti kell, az már régen rossz.

Nem lenne esélye.

2021. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy van egy gond vele, mégpedig a szájszaga. Lehet nem is tud róla! Ülj le vele beszélgess el erről vele és ha megérti és változtat rajta akkor akár téged, ha nem változtat akkor felejtsd el!

Vagy így akarsz vele élni és szégyenkezni mindenhol, hogy ne beszéljen sehol mert büdös lesz a légtér a szájától?

Döntsd el te!

2021. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem oldódott meg hogy újra kiírtad a kérdésed?


Egyébként nem gondolnátok mennyi embernek büdös a lehelete - azt hiszem ez a pontosabb, nem a szája a lehelete. Lányoknak is akikkel beszélgetek kb 20-30%.

Pl. fokhagyma szagú azért az nem annyira vonzó nem?


Mélyebb csóknál egyébként nem érezni annyira.


Okai:

Amiket írtak betegség természetesen lehet mandula gyomorszáj esetleg valahol nyílt seb torokban szájban foghiba, lepedék vagy ételmaradék.


De ha nem ebből indulunk ki akkor fontos hogy mit evett előtte.

A hússzagú lehelet az még hagyján, de pl. édesség szénhidrátok olyan savas leheletet okozhatnak szinte marja a szemem.:)

Írtam a fokhagymát de hagyma is. Vagy pl. sok paradicsom is.

Reggel pedig a slejm ül le a torokban és annak van már bocsánat de hányás szaga. Ha azt fel- és kiküzdöd és iszol pl. sok vizet hipp hopp elmúlik.

Aztán van alkohol szag rövidital az is tud undorító lenni, vagy kávé cigi.

Szóval Te mit érzel a srácból milyen fajta szagot már bocs hogy megkérdem?

Lúgos kaják nagyon jól rendbe teszik pl. saláta lucernacsíra.

De a sok petrezselyemtől keserű fű szagod lesz.


Aminek jó illata van leheletből:

sok málna és virágillatú őszibarack imádok úgy csókolózni hogy azt evett a lány vagy én : )

Próbáltátok? Itt az idénye még. :)

2021. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!