Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy valakivel annyira iszonyú rossz volt randizni, hogy legszívesebben kimenekültél volna a világból?

Figyelt kérdés

Amikor a puszta látványa, jelenléte, zavaros beszéde annyira visszataszító volt számodra, hogy úgy érezted azonnal véget kell vetned a randinak?

Mit csináltál ilyen esetben? Nálad mi váltotta ki ezt az ellenszenves, menekülő érzést?


2021. aug. 1. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennyire borzaszto nem volt soha, mivel azert randi elott beszelgetek az emberekkel, tehat meg ha kulsore nem is jon be annyira, vagy fura, max eldumalok vele egy fel orat, aztan jelzem, hogy mennek.
2021. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Volt már ,hogy a lány totál máshogy nézett ki mint a képen (és nem jó értelemben), én azt csináltam, hogy leültem vele az első padra és ott elkezdtem magamról beszélni, szépen felsoroltam az összes rossz tulajdonságomat, aztán egy óra elteltével közöltem, hogy mennem kell. Többet nem keresett.
2021. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiderult h a pasi 210magas es 220kg es ha nem nyilvanos helyen lettunk volna rammaszott volna mint egy csiga

Kb 10 perc utan azt mondtam eleg es haza mentem. (azert annyi mert meg megittam a sajat magam rendelte kv-t)

2021. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kettő eset is.

Az egyik: nagyon tetszett a srác, meg is beszéltünk randit, amire hozta magával a mozgássérült haverját. Mint kiderült, valójában neki keresett csajt... Csalódott voltam, jól át lettem ejtve a palánkon, nem is értem, mit képzeltek.

A másik: egy srác, aki ápolatlan volt nagyon. Büdös, fogatlan, ráadásul nagyon hebehurgya volt, olyan kis esetlen. Viszont nagyon kedves volt, egy fagyit azért megettem vele, de ragaszkodtam a külön fizetéshez. Annyira az orromban maradt a szaga, hogy csak másnap reggel ment ki. Borzalmas volt.

2021. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindketten borzasztó módon nyomulósak voltak.
2021. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!