Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nyáron költöztünk budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nyáron költöztünk budapestre. Hogyan ismerkedhetnék lányokkal? 17/f

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerek senkit, pár osztálytársamon kívül. A suliba szinte csak fiúk járnak, szóval ott nem tudok. Osztálytársak is nagyrészt csak fiúkat ismernek. Nyáron buliztunk párszor, de miután az mindig csak abból állt, hogy aznap smároltam valakivel rájöttem, hogy bulin nem lehet barátnőt találni. Tudtok tippeket adni? Tudom, hogy elvileg akkor jön amikor nem is keresem, de ebben a helyzetben nem hiszem.
2010. aug. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem divat a városba költözni, az agglomeráció sokkal jobb.
2010. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát , hogy is mondjam , " élj társasági életet"


Amugy buliba mér csak smárolni tudsz ? Mást is lehet..

2010. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik részre költözöl? Belváros vagy külső kerületek?
2010. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem bulin nem lehet komoly kapcsolatot szerezni... legalábbis nehéz....

inkább külső de nincs nagyon messze a belváros

2010. aug. 28. 18:55
 5/7 anonim válasza:
100%
éppúgy, mint eddig... (disznóvágást leszámítva)
2010. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon vicces... ott már össze voltunk szokva... suliba meg voltak lányok... itt meg a környéken csak pláza pi..ákat látok
2010. aug. 28. 19:37
 7/7 A kérdező kommentje:
hát lehetetlen megtalálni azt aki barátot keres... nameg utcán nem is tudnék csak úgy ismerkedni...
2010. aug. 28. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!