Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok netek mennyire fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok netek mennyire fontosak az anyagiak?

Figyelt kérdés

Lakás, kocsi stb ?

Előző kocsim elég átlagos volt , akkoris tudtam ismerkedni , 2 hete vettem Nissan 350Z-t azóta lényeges különbség van , szóval eléggé úgy veszem észre , hogy lényeges szempont a pénz , meg a kocsi.


2010. aug. 28. 21:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem fontos számomra... Inkább választom az egyszerűbb, nem sok pénzes fiút akit imádok, tetszik, mint egy gazdag, nagyképű, nőcsábász fickót.


De igazából ez úgy van, hogy a gazdagok közt is van normális, és a nem pénzesek közt is(több).

2010. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként főképp a 18 éves luvnyáknak fontos h milyen az autód
2010. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozzon,legyen állása,jövőképe és életcélja,értelmes legyen,nekem ezek számítanak.Amim van a párommal,azt ketten szereztük meg.Ennyi.
2010. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lesz@rom, mivel én eltartom magamat...meg nem sofőrt, meg stric*t akarok, hanem barátot...

De amúgy poén, mert a nissan 350Z a kedvenc kocsim:D xD


Szóval nem nagyon izgat amúgy...sokkal fontosabb számomra, hogy fel tudjak rá nézni, tehát ne apuci kicsi elkényeztetett h*lye kis kölke legyen...legyen önálló, magabiztos, érezzem magam mellette biztonságban, legyen intelligens, érzelmileg fejlett, ambiciózus, humoros, hűséges...és még sorolhatnám:D


19L

2010. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
csóró egyetemista vagyok, így busszal járok. a srác tudjon meghívni egy kávéra, ha ő is tanul még. ha állása van, akkor azért 1 év munkaviszony után a lakást elvárnám. autó meg ráér, ha jön a gyerek... nálam legalábbis.
2010. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Nem sok csajt hallottam arról beszélgetni, hogy:

- A Trabantos Lajossal menjek el holnap randizni, vagy a Porshés Billel ?

- ...

2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni az előbb, hogy ez kortól is függ...mert mondjuk ha már 40 éves lennék, akkor azért már én is nézném, hogy azért legyen már háza a hapsinak, ne az anyjával éljen albérletben 40-50 évesen:D
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
21/F egyébként
2010. aug. 28. 21:32
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
1 év munkaviszony után lakás? Dolgoztál-e már?
2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Németbe dolgozok 1 éve pincérként
2010. aug. 28. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!