Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok pasi miért hangoztatja, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért hangoztatja, h a belső értékek a fontosak, holott ő csak a külsőt nézi?

Figyelt kérdés
Észrevettem, rengeteg ronda pasi próbálkozik be álomszép csajoknál, és amikor persze lekoptatják őket, rögtön jön a szöveg, h persze, a nők csak a pénzre, és a külsőre mennek, h nem méltányolják az ő csodálatos belső értékeiket. Ők ezzel szemben mindig Marilyn Monroe alakú, széparcú lányokat hajtanak, és nem elégszenek meg a 10-es skálán 4-5ös nőkkel- akik hozzájuk illenének. Miért van ez? Önkritika hiánya, v. a belső értéket csak a nőknek kell nézni, a pasiknak nem?
2011. jan. 8. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Mindenki a szepre vagyik. Csunya nok is a jo kepu ferfiakon csamcsognak. Mikor valaki azt mondja, hogy a belso szepseg szamit, az igzan mentgetozik, nem akarja a masikat megserteni, hogy kinezesre nem valalmi szep.
2011. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Na, azért ez vitatható... Valóban lényegesek az esztétikai szempontok, hisz az a legfeltűnőbb. Viszont késöbb már pont a belsőre helyeződik a nagyobb hangsúly. A jellemet, tulajdonságokat, senki nem tudja kikerülni. Én pl. az átlagos csajszikat részesítem előnyben, mivel ők (a hiúság miatt) jobban rákényszerültek arra, hogy többet foglalkozzanak a belsőjükkel, így téve jobban "eladhatóvá" magukat. Az idő pedig engem igazolt... Sokkal jobbakat tudok beszélni ezekkel a csajszikkal, és ők is jobban megértenek, mert legtöbbször empatikusabbak. 33F
2011. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is az átlagos vagy a külsőre kislányos csajok jönnek be némelyik csávó bunkó köcsög azokra igaz csak ez
2011. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 just.me ***** válasza:
100%

A külső megfog a belső megtart.

Én csak ennyit tűznék ehhez. :)

2011. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, mi férfiak tényleg nem mind csak a külsőt nézzük. Viszont ha a 10-es skálán maradunk, egy nőnek az a minimum, h a pasi 2 fokkal jobban nézzen ki, mint ő. Így az 1-es, 2-es szintű pasik (mint én) hoppon maradnak :(
2011. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szőke.: ) ***** válasza:
Utolsó..Hol az önbizalmad?:)
2011. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elvették a nők :P
2011. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
... már rengetegszer megkaptam, és visszahallottam a pasiktól, h micsoda bunkó, + k vok, mert lekoptattam őket, és h csak a külső számít... de azt hiszem annyira számít, h nagyjából egy szintben legyenek velem... és volt már olyan pasim, aki nem szépségideál, de egyszerűen olyan érdekes arca volt, h megfogott :)...és azt látom tényleg, h sokszor odajönnek 1-2 es pasik...és nem akarom őket megbántani, de hát vannak 1-2-3-4-es csajok is rengeteg, barátnőim között is, és nagyon aranyosak... és van, amikor tökre járnának a sráccal, erre az benyögi, h hát miattam jött mindig oda...és jaaahaj -.- ...és nem azt látom, h pl. 1 8-as csaj megy oda 10-es sráchoz...ők a 7-8ast merik megkockáztatni...de fordítva, egy 8-as srác simán odamegy 1 10-es csajhoz.
2011. jan. 8. 14:03
 9/15 Szőke.: ) ***** válasza:

Ne legyél már buta:) Valakinek biztos h teis tetszesz:)


Kérdező az uccso kommented amúgy nagyon igaz..

2011. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem tetszem senkinek. Legalábbis eddigi életem során nem találkoztam még olyannal :)
2011. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!