Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Lányok! Mit tanácsoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Mit tanácsoltok egy olyan 22éves srácnak akinek nem volt még bnője, de félénk, visszahuzodó és nehezen oldódó tipus. Illetve az önbizalma is nulla. Nektek ez bejönne?

Figyelt kérdés
Tényleg csak olyan írjon aki segíteni szeretne..
2010. aug. 28. 22:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hanyas a legmagasabb wow-os karid?


http://www.youtube.com/watch?v=Md3PjJAt1Q4

2010. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Semmiképp ne mutasd hogy gyenge vagy meg önbizalomhiányos. Hidd el, senkinek nem jön be. Sőt engem egyenesen taszít, hogy még hozzám se merne szólni.
2010. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de 21 éves. Minden igaz rám.

Nekem őszintén szólva nem jönne be, bár mondom én is ilyen vagyok. Mondjuk számít, hogy hogyan nézel ki, amúgy milyen a természeted. Én pl igaz, hogy nehezen oldódom, de akikkel sikerül, azok mindig meglepődnek, hogy milyen jófej vagyok, mert szeretek poénkodni és hasonlók :D

2010. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Nálam is így van, ha feloldódom akk énis jófej vagyok. Sőt akit közel engedek magamhoz az is ezt mondjaŰ( bár nincs belőle sok)

2010. aug. 28. 22:51
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha nehezen oldódsz, próbálkozz meleg oldószerrel, kivéve, ha acetát vagy! mert az acetátoknak a hőmérséklet növelésével csökken az oldhatóságuk! (ismerjük a na-acetátos kísérletet, ugye?:D)
2010. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ha így folytatod lehet még 40 évesen sem lesz barátnőd.

volt ilyen barátom, és állandóan magát sajnálta hogy milyen ronda meg milyen szerencsétlen meg milyen buta stb. szerinted bárki is ezt akarja hallgatni? bár lehet te nem ilyen vagy, de ez a jellemző az önbizalomhiányos emberekre, hogy sajnáltatják magukat.

változz meg, te sem vagy rosszabb mint bárki más.

2010. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia!


18 éves lánya vagyok, hasonlóan viselkedem mint te. Nem vagyok partyarc, nem iszom halálra magam és nem cigizem. Visszahúzodó vagyok, de mindenképpen nyitott tehát nem félek szóba állni emberekkel. A


nnak ellenére, hogy én is csendes vagyok nekem sem tetszenének ezek a tulajdonságok, hiszen egy férfi legyen bátrabb, okosabb, ügyesebb mint én. Tudjon levenni a lábamról. Nem baj ha bénázik, hiszen izgul de akkor is legyen benne valami.


Egyébként az önbizalmodon feltétlenül változtatnod kell: vágj bele egy olyan dologba amit szeretsz, hiszen abban biztos a sikerélmény, csinálj minnél több programot azokkal akiknek már megnyíltál hiszen ezek is megerősítenk.(biztosítanak, hogy jófej vagy, a későbbiekben sem kell félned)


Egyébként ne izgulj soha! Nekem pl a másik véglet sem tetszik, hiszen általában a nagydumás, menő csávó csak egy éjszakára hajt. Hidd el biztos benned is valami nagyon megnyerő!:)


L/18

2010. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

elsö! miért linkelted be ezt a számot? amugy imááádom de nemtudom hogy jön ez ide. :|


kérdezö. nekem nem tetszik ha egy fiu annyira be van fosva hogy 2 értelmes mondat nem áll össze neki. de van aki ezt cukinak tartja. de azért nem mindegy ehhez milyen külsö párosul... szerintem járj le egy konditerembe, jobban fogsz kinézni és magaddal is elégedettebb leszel.

2010. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező feltette az én kérdésem, a kor és a helyzet is stimmel. Szerintem a megoldás az (a saját helyzetemre is), hogy olyan környezetet kell találni, ahol vagy tudsz oldódni, vagy nem érzel nyomást amiatt, hogy emberek vesznek körül (tömegiszony, vagy hasonló). Ezért pl. pár fős társaságban érdemes ismerkedni az ottaniakkal, vagy értelemszerűen az interneten, ahol ezek a problémák nem jönnek át egyből. Idővel biztosan tudsz oldódni a már valamennyire ismert emberek között, és akkor ez a hátrány már nem lesz taszító egy lánynál.

De persze akárcsak magamnak, neked is csak azt tudom mondani, hogy ez egy elég nehéz helyzet, és nem könnyű túllépni rajta... de hajrá.

2010. aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!