Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttél már olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttél már olyan emberrel aki nem tetszett, mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés

Van egy nő az életemben, aki sose tetszett, de már belefáradtam a társkeresésbe a kapcsolataim se úgy alakultak, ahogy terveztem.


Én idő közben elköltöztem otthonról, mert találtam jobb munkát ő közel 300km van tőlem, most otthon vagyok.


Nem tervezek hazaköltözni, de meg akarom őt ismerni és dugni. És ha látom, hogy müködne a dolog akkor max hazaköltöznék és külfüldre járnék dolgozzni amíg lesz elegendő pénzünk.



2021. aug. 10. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lennék a lány helyében, hogy ilyen szintű b terv legyek. Szerintem hagyd a picsába. Jobbat érdemel ennél, biztos sokan vannak, akiknek pl tetszene és őszintén szeretnék.
2021. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy tahó vagy te.
2021. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam aki nem tetszettem. 1,5alkalomra. :))

Discoban összekavarodtunk, kimentünk szembe a padra beszélgetni én mar majdnem józan ő matt részeg. Emlékeim szerint egy csodás őszinte éjszaka volt. Csak csók és fogadkozós beszélgetés. Milliószor megígértette velem, hogy komolyan gondolom vele.

Másnap délben, full másnaposan lepattintott. Olyan tipikus , "úr isten kivel jöttem össze részegen" tévedés voltam, éreztette. Aznap estére mégis kért egy randit...csak barátilag, csodás éjszaka volt józanúl is, 3,5 évig voltunk együtt..Sajnos olyan pasi vagyok akinél zord kűlső vonzó belsőt szigetel. Azóta csak romlott a helyzet:((

2021. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja így jár aki nem olvassa el a kifejtést 3as voltam.
2021. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szánalmas vagy, azt látjuk.

Egyéb kérdés?

2021. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,és nem is fogok.

Szerelem 2 személyén alapul,3s úgy nem mennék bele az kapcsolatban.

2021. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy biztos nem jönnék össze ahogy te tervezel...


Úgy már jöttem össze férfival aki egyáltalán nem tetszett, hogy a személyisége nagyon megfogott és azt én nem bántam meg.

2021. aug. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!