Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan képes valaki randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molnarmarcell21 kérdése:

Hogyan képes valaki randira menni ismeretlenekkel?

Figyelt kérdés

Mármint persze el tudom képzelni, csak nálam mindig úgy jött a szerelem, hogy ismertem az illetőt legalább pár hete/hónapja/éve és vonzónak találtam külsőleg és belsőleg is. Ezen ponton tudok randizni, amikor már vágyom a másikra.


De amikor gyakorlatilag két ismeretlen találkozik és jól érzik magukat, abból hogy lesz néhányszor egy-két óra alatt olyan fokú vonzalom, hogy kapcsolatot akarjanak?


2021. aug. 12. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is így van, ahogy neked, és nálam is a randi az az, amikor már járunk.

A többiek egyszerűen mást neveznek randinak, VAGY képesek kinézet alapján vonzódni, és azért mennek, mert képen vonzó... (?)

2021. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Vonzalomhoz nem kell több pár másodpercnél. Utána jön az információ gyűjtés, milyen a jövőképe, milyen a rapport vele, mennyire illenek össze, megvan e az összhang. A rizikó nem fog megszűnni utána, mindig kiderülhet valami, de valahol el kell kezdeni. A randizás meg az információ gyűjtésről szól, bem ott fogod kiismerni teljesen az emberkét, csak annyi infó kell, hogy ekitaláld belőle szeretnéd e még jobban megismerni és csak őt szeretnéd intimebben. A rizikó nem tűnik el, de ha jó emberismerő vagy, kikövetkeztetheted a cselekedeteiből, szavaiból, hogy minimális e a rizikó, megéri e.
2021. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1-2 óra alatt senki nem akar kapcsolatot, legfeljebb nem veti el a lehetőségét.
2021. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Ezért is mennek szét pár hét után.
2021. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne akarnék, ha társaságba mész ott is megismersz új embereket
2021. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

" csak annyi infó kell, hogy ekitaláld belőle szeretnéd e még jobban megismerni és csak őt szeretnéd intimebben"


Ehhez kell a Kérdezőnek és nekem is akár több év is, nem 1 óra...

2021. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"De amikor gyakorlatilag két ismeretlen találkozik és jól érzik magukat, abból hogy lesz néhányszor egy-két óra alatt olyan fokú vonzalom, hogy kapcsolatot akarjanak?"

Randizgathattok ám akár hónapokon át is szex nélkül, ha te olyan típus vagy.

De te ezek szerint 10-20 hevr közül választasz pár, míg mások sok ezer ismeretlen közül tudnak választani.

2021. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 7-essel. Először mindenki ismeretlen volt. A haverjaid/ismerősök is. Meg akarod spórolni az ismerkedési időt? Ezzel rengeteg lehetőséget veszítesz.
2021. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, mert az egy dolog, hogy valaki tetszik külsőre vagy bejön a személyisége, attól még mindig nem leszek szerelmes. Mások meg rövid idő alatt képesek beleszeretni egy idegenbe is.
2021. aug. 12. 11:50
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

mi az, hogy ISMERETLENEKKEL??! mennyi ido utan lesz nem ismeretlen valaki?


akivel randizom, azokkal elotte mondig beszelgetek minimum par napot, de inkabb egy hetet, azert nagyjabol tudom oket hova tenni nehany nap intenziv, tartalmasabb beszelgetes utan. nemelyiket jobban ismrem, mint pl random altalanos iskolai osztalytarsakat, akiket ‘ismerek’ vagy 20 eve, de valojaban soha egy szot nem valtottunk a koszonesen es kotelezo korokon kivul. mennyivel lenne jobb, ha egy ilyennel randiznek?!


az en ismerosi koromben tobbnyire szamomra parkapcsolatra erdektelen, nem vonzo emberek vannak. baromi sekelyes lenne az elet, ha csak kozuluk valogathatnek.

egyebkent pedig pint errol szol a randi, hogy MEGISMERD a masikat, ez egy tok izgalmas es erdekes dolog, sajnalom, ha neked ez nem jon at. es jol mondjak elottem: az ismeriseid is idegenek voltak x eve, honapja, valahogy veluk is elkezdted..

2021. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!