Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, Ti gyakran választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Ti gyakran választotok párt életkor szerint?

Figyelt kérdés

Nektek mi a fontos?

Mindenképp legyen idősebb a férfi és úgy tudjatok jól elbeszélgetni?Pedig lehet mégis tudna nektek érzelmileg, lelkileg biztonsagot nyújtani egy 3-4 évvel fiatalabb pasi, adnátok neki egy esélyt vagy első megitelesre elutasítanátok ha közeledne felétek?

18-24 éves korosztály velemenye érdekelne elsősorban, de kivancsi vagyok a fentebb lévő korosztály véleményére is:)

19/f



2021. aug. 13. 00:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Én 18 vagyok. Tuti nem jönnék össze egy 15 évessel, nem is nagyon beszélgetek/ismerkedek fiatalabb srácokkal. De a sokkal idősebbek sem jönnek be. Nekem ami belefér az kb a 17-22.
2021. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom 22 éves, a barátnője 26. De ez iszonyú ritka, szerintem többszáz lány ismerősömből 1-2 ha van, akinek van mondjuk tőle 2 vagy annál több évnél fiatalabb barátja.

23/F

2021. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkor alapján választok 21/L
2021. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
-2/+3
2021. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkor alapján választok, de az a tapasztalatom hogy a nálam valamivel, úgy négy-öt évvel idősebb férfiak azok, akiket nem érzek magamhoz képest gyereknek. Oké, én már mondjuk évek óta kapcsolatban vagyok, így nem vagyok aktív társkereső. 21 voltam, mikor a nálam 6 évvel idősebb férjemet megismertem. A velem egykorú fiúk akkor még javában buliztak, masszívan piáltak és nekem ez sosem volt igazán pálya. A férjem pedig már akkor nagyon komoly volt, dolgozott egyedül élt egy viszonylag nagy lakásban, amit bérelt. Számomra az, hogy ő már nyilván, az életkorából is adódóan teljesen önálló, felnőtt életet élt, sokkal imponálóbb volt, mint egy hétvégente bulizó, az életével akkor még semmit kezdeni nem tudó srác. Megjegyzem, később ezeknek a fiúknak is benőtt a feje, tehát nem arról van szó hogy ilyenek maradtak, megházasodtak azóta ők is. De nekem igen, ebből a szempontból fontos volt az életkor, mert magam is érettebb voltam a koromnál.
2021. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

A társkereső oldalakon hirdető nőknél azt látom, hogy szinte kivétel nélkül olyan társat idealizálnak, aki valamilyen módon előrébb tart náluk.

Legyen Idősebb, magasabb, ne éljen a szüleivel, legyen diplomás, legyen vállalkozó, felső vezető, testalkat ügyileg sportos, izmos, miközben ők maguk ezek közül egyiket sem tudják nyújtani, azaz kettős mércével keresgélnek.

2021. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, es altalaban mindig a fiatalabbakkal talalom meg a kozos hangot, illetve kulsore is ok tetszenek. De van nagyon keves idosebb ferfi, akivel szinten el tudnam kepzelni, ok altalaban a 40 feletti, vezeto pozicioban dolgozok korul kerulnek ki, de mielott lehurrognanak, megmagyarazom. Van sajat lakasom, anyagilag jol allok, nem erdekel mas penze. Ami kiakaszt, az a besavanyodott, mindenszar, mindenmashibaja, soseleszjosemmi mentalitas, es valoszinuleg ebben nagyon kozrejatszik az anyagi helyzet, hogy ki hogyan latja a vilagot, illetve forditva, aki negativan latja, az nem fog elorebb jutni. A normalis korulmenyek kozott elo idosebb ferfiak tudnak pozitivak lenni, jokedvuek, erdekesek, a fiatalok, akik elott meg ott az elet, szinten. Ennyi. En szeretem jol erezni magamat, jokat beszelgetni, elmelkedni, problemai mindenkinek vannak, ha a megoldaskeresesen van a hangsuly, nem a rinyan, az jo, mert azt nem birom elviselni, amikor valaki csak picsog, de nem cselekszik.
2021. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
1 év 4 hónappal fiatalabb a pasim. Az én generaciómat erősítő ismerősi körömben mindenkinél a férfi fél a fiatalabb, de olyan kis különbséggel, hogy az én kapcsolatomban van a legnagyobb különbség. 4-5 év senki közt sincs a nő javára. De mondom, olyan sincs, hogy a férfi lenne az idősebb.
2021. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
23 éves vagyok, de 28 évesnél idősebb férfival semmiképpen sem jönnék össze, mivel nagyrészük már családot akar alapítani, én pedig még nem akarok. Viszont lehet, hogy nevetségesen hangzik, de én egy 18 éves sráccal is szívesen ismerkednék, ha nem gyerekes, hanem érett.
2021. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
18 évesen 11 év korkülönbséggel szerettem bele a férjembe. Nem a korába, nem a munkájába, hanem az emberbe.
2021. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!