Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mit jelentenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelentenek a következő kifejezések amiket egy pasira mondotok?

Figyelt kérdés

Cuki fiú, helyes pasi, édes pasi, aranyos.

Ezeket szokták rám mondani a lányok, ez inkább csak gúnyolódás nektek vagy ezek pozitívumok?


2010. aug. 29. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Én is ilyenek hallok nap mint nap. Semmi jót nem jelent.
2010. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
azt akarjak, h dogolj meg
2010. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A cuki fiú azt, hogy ilyen kis aranyos meg minden de azért nem járnál vele.

A helyes pasi meg nyilván azt, hogy tök jól néz ki és járnál vele.

Legalábbis nálunk :D l/18

2010. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
cicafiú, jó pasi, cukkerpupper pasi, jóképű. b*zi.
2010. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Szerintem ezek pozitívumok. Legalábbis ha én ilyesmiket mondok egy srácra az tuti pozitívum s nem gúnyolódás :)

De ez az én véleményem:D

2010. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. Kamaszkorban biztos pozitívum, én a velem egykorú huszonévesekre hát csak akkor mondanék ilyet ha gúnyolódni akarnék, de nem szokásom, úgyhogy nem tudom. Fiatalabbakkal pedig alapból nem foglalkozom, szóval őket nem illetem semmi jelzővel.
2010. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az , hogy a barátnőd vagy rettenetesen gyerekes, vagy pedig rohadtúúúl nem vesz komolyan és csak egy kaland vagy neki maximum,
2010. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem a barátnőm szokta mondani, hanem más csajok, ismerősök, barátok.

20éves vagyok.

2010. aug. 29. 15:51
 9/20 anonim ***** válasza:
És csinálsz valamit amikor ezt mondják? Vagy van valamid? Egyébként az aranyost azt szoktam mondani, múltkor összefutottam egy nálam idősebb férfivel az utcán, és annyira aranyos volt, vitte haza a cicáját :) Komolyan annyira kellemes kedves látványt nyújtott, feldobta a napomat :) Szóval talán nálad is ilyesmi lehet és nem feltétlen gúny, mint ahogy fentebb mondtam. Az édes pasi cuki pasi érthetetlen számomra egyszerűen.
2010. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy mondják, hanem ha megkérdezem, hogy milyen pasinak gondolnak.
2010. aug. 29. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!