Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mit jelentenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelentenek a következő kifejezések amiket egy pasira mondotok?

Figyelt kérdés

Cuki fiú, helyes pasi, édes pasi, aranyos.

Ezeket szokták rám mondani a lányok, ez inkább csak gúnyolódás nektek vagy ezek pozitívumok?


2010. aug. 29. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Bakker. Akkor a francért kérdezgetsz ilyesmit, már értem :D Legyél udvarias, férfias és akkor majd azt mondják sármos vagy :)
2010. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Udvarias vagyok:S

Tehát akkor nem néznek férfinak csak egy srácnak?:(

2010. aug. 29. 16:04
 13/20 anonim válasza:
édes- cuki az azt jelenti h aranyos vagy. ezt máshogy nem lehet kifejezni. az elején mondta valaki h azt jelenti h aranyos vagy den em járna veled. ez igy igaz.és a helyes pasi, az az h jólnézel ki járna veled.ezt is jol mondták
2010. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ilyen felszínesek lennének a nők?
2010. aug. 29. 16:22
 15/20 anonim ***** válasza:
vazzeg miért kérdezgeted a nőket (bocsánat, lányokat), hogy milyennek tartanak? Lefordulok a székről, ahogy magam előtt átom: "Sziasztok lányok! Szerintetek én milyen fiú vagyok? Jaaaj te cuki vagy meg aranyos!" hahahahahahahaha Szerinted ki fog férinak tartani, ha ilyeneket kérdezel a lányoktól. Legyél becsületes, szavatartó, őszinte és bánj a lányokkal is nőként (igaz, hogy még is csak lányok :D) és nem cukinak fognak tartani, hanem szeretni fognak, mint embert és barátot!
2010. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Így bánok velük, csak kíváncsi voltam a véleményükre:)
2010. aug. 29. 16:33
 17/20 anonim ***** válasza:

Sosem mondtam még egy pasira,hogy cuki vagy édes..Az olyan.wááá:


Nálam a helyes pasi azt jelenti,hogy jól néz ki.

Ha azt mondom aranyos,akkor azt ált. arra mondom,hogy ha mond valamit ami aranyos.Ezt jobban nem tudom megfogalmazni.

De nálam egy srác helyes vagy jó pasi de nem cuki.

15/L

2010. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
háát szerintem a helyes az mindenképpen az hogy jól nézel ki, de az aranyost akkor szoktam mondani amikor " aranyos vagy meg minden de legyünk csak barátok"----->szóval ha nem akarom megbántani de nem az esetem
2010. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Cuki fiú=jól néz ki és jófej

helyes pasi=jól néz ki

édes pasi=udvariasan viselkedik a lányokkal

aranyos=olyan kis kedves szeretni való


Szóval ezek pozitívumok!

2010. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
rám is mindig azt mondják, hogy aranyos, ami kb annyit tesz, hogy barátnak jó vagy, de előbb tenné tűzbe a kezét minthogy járjon veled... és igen, ennyire felszínesek a csajok, ez van tesó
2013. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!