Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Virágot vinni második randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágot vinni második randira, vagy túl korai és a következőre vigyek csak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy korai-e, azt csak te ítélheted meg. Lehet kedveskedni egy kis aprósággal már második randin is, csak arra figyelj, hogy kellemetlen, ha a nőnek nincs hova raknia pl. a virágot, és végig szorongatnia kell.
2021. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Virágot akkor érdemes adni, ha már tett érte valamit, igyekezett szépen megjelenni, invesztált, stb... ha csak a semmire kapja, nem olyan ütős.
2021. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2. randin már nem túl korai, de a 3.-on sem túl késő.
2021. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem randira ne vigyél virágot, meg semmilyen olyan ajándékot, amit egész végig cipelnie kell. Kellemetlen lenne számára, és mindkettőtök számára kínos.
2021. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy szereti a virágot, milyen virágot, és szeretne kapni, akkor vigyél. Egyébként ne.


Meg... csak személyes vélemény, de ha a kapcsolatban nem fogsz neki néha virágot venni, ne etesd be ezzel.

2021. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Akik lepontozták a 2-est, gondolom ők mind azért adnak virágot, mert a másiknak puncija van. Tehát ha puncija van, akkor a virág az jár :D Értem.
2021. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Elé megyek a lakásához, szóval igazából nem kell hurcolnia, illetve abban is biztos vagyok, hogy azt a virágot kivenni nem lehet utána a nők kezéből és nem probléma az, hogy vinniük kell. Nyilván rózsát vinnék amúgy.


Egy 7 órás randin vagyunk túl , az első kézfogás dolog már megvolt :)


5- minden nő szereti a virágot ;) Ezt az egyet megtanultam már, ha virágot kapnak vigyorognak mint a vadalma :)

2021. aug. 16. 14:19
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
6:én nem pontoztam le, de azért elég paraszt hozzáállás, hogy a nőt egy használati tárgynak / befektetési cégnek titulálja. Mennyivel szebb az a megfogalmazás, hogy "inkább adok ajándékot akkor, amikor jobban megismertük egymást" nem az, hogy "akkó' kap a cicu jutalomfalatot, ha már ezt meg ezt nyújtott".
2021. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

2-es amúgy nem tudom miért lett lepontozva nem mond hülyeséget én is ezért gondolkozok rajta, de olyan jól elvoltunk a randin meg azon kívül is jól megy a beszélgetés és egylőre betábláztuk már a hetet, hogy mikor találkozunk a héten. Szóval hajlok rá, hogy viszek virágot ha találok útközben.


Ja igen még annyi.... mi rossz dolog van abban , ha néha viszel virágot annak akit szeretsz? Semmi, szóval hajrá, menjetek szépen ma virágot venni barátnőnek :D

2021. aug. 16. 14:22
 10/22 A kérdező kommentje:
8- nyilván inkább a mondanivalóbal értek én is egyet mint azzal ahogy leírta , csak nem akarom hogy rosszul vegye ki magát a dolog
2021. aug. 16. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!