Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában minden fiúra eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában minden fiúra eddig ráuntam kb 3-4-5 randi után. Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

A legelején jól érzem magam velük, de utána kb egyik pillnatról a másikra annyira unalmasnak, egysikúnak, egyhangúnak gondolom őket, nulla kreativitás.

Még azt sem segített sokuknak hogy megmondtam mit szeretnék csinálni (közös sportolás, túrázás, szánkózás télen) szóval nem kérek megterhelőt, de amit sikerül kihozni az egy kávézás/beülni egy cukrászdába.

Nekem nagyok az elvárásaim, vagy tényleg ennyire belustult mindenki, hogy egy kicsit sem próbálják megerőltetni magukat?


2021. aug. 18. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
nőlj fel! ha már a felnőtt kapcsolatokba írogatsz.
2021. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyár van, a szánkózás kilőve, az ember meg akkor is izzad, ha kimozdul a lakásból. Nem gondolom, hogy a közös sportolás annyira szerencsés randiprogram, amúgy sem lehet nagyon beszélgetni közben. Szóval kvázi a túrázás az egyetlen lehetőség amit felajánlasz, amiben leginkább azt nem értem, hogy ha ilyen konkrét programot akarsz, akkor miért nem szervezed meg te a randit? És akkor megfelelő lesz a program és nem a másiknak kell találgatnia, hogy pontosan mit akarsz akkor.
2021. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Visszagondolva saját randizós időszakomra:

Első 3-4 alkalommal szerintem teljesen jó az, ha csak sétálunk a belvárosban és beszélgetünk, beülünk egy cukrászdába stb.

Előbb-utóbb persze fölvetődik, hogy csináljunk is már valamit együtt, és akkor ezek jó ötletek. Szóval talán kicsit türelmesebbnek kéne lenned. Lehet, hogy a másik fél nem lusta, csak kezdetben teljesen kitölti a figyelmét az, hogy veled foglalkozzon, téged kérdezgessen. Ez egy könnyű kirándulás alatt még lehetséges, de szánkózás vagy direkt sportolás közben biztos nem.

2021. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Becsüld meg jobban őket vagy vegyèl egy kutyàt
2021. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Két opció van.

1. Tényleg belustultak a pasik, mostanában engem is csak sétálgatós randikra hívnak, mikor pár éve randizgattam, még más volt a szitu. Pedig nem híztam meg azóta és nem lettem csúnya :D Na meg amúgy a magyar pasik alapból is a legfukarabbak, akikkel valaha voltam, én már nem is ismerkedek velük. Bármit, csak ne kelljen megerőltetni magukat, elvárásaik vannak, csak cserébe ne kelljen semmit nyújtani.


2. Valamiért ki vagy égve, nincs most kedved ismerkedni, ezért hamar beleunsz az egészbe. Adj magadnak időt, ne erőltesd, ha most épp senki nem fog meg.

2021. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy te sem jössz be nekik annyira, azért nem erőltetik meg magukat. Vagy süt rólad, hogy unod őket. Akinek te leszel a mindene, az úgy is fog viselkedni veled, megad mindent, amit csak tud.
2021. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 akkor minek hívnák el randizni, ha nem jön be nekik?
2021. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Első néhány randinál próbálok nem tolakodó lenni, mert néhányszor már megkaptam, hogy túlságosan én akarom hordani a nadrágot és ő a férfi, a randit neki kell intézni.

Mostanában finoman szoktam utalgatni, hogy mihez lenne kedvem, de a burkolt célzást meg sokan nem értik.

Szegeden élek, nagyon unom hogy mindenki csak a Reök cukrászdába akar menni, vagy a Corsó kávézóba. 5 fiúval voltam idén randzini, mindegyikkel 2-3 alkalommal, persze hogy ezek közül tutira az egyik randi ezeken a helyeken volt. Semmi kreativitás.

2021. aug. 18. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán, mert azok a legjobbak.


Én másik megyeszékhelyen élek, de nekem is megvolt a bevált randizós helyem: ahol volt kerthelyiség, ahol kellemes volt a hangulat, jó a kiszolgálás, minden elegáns és mégsem hivalkodó. Namost nem akartam próba-szerencse alapon kipróbálni újat egy randin, mert ha rosszat fogtam volna ki, lehet, hogy emiatt nem akart volna többet találkozni velem a lány.


Egyébként meg mi az, hogy semmi kreativitás? Honnan kéne tudniuk a fiúknak, hogy te már tavasz óta 50 randin voltál, ebből 20 abban a cukrászdában volt és már unod?

2021. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Majd csak akad valaki ,aki végre elvisz egy sarki késdobálóba is.

Legyel türelmes.

2021. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!