Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire érdemes figyelni ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes figyelni ismerkedéskor olyan nővel, aki sokat hízott mostanában?

Figyelt kérdés

Olyan lánnyal ismerkedek, aki eléggé meghízott az elmúlt időben (15-20 kiló). Szerintem nagyon vonzó, szép alakja van így, jobban tetszik, mint amikor vékony volt. Ő fel is hozza sokszor a témát, hogy jaj milyen "kövér" lett.


Mi a jó stratégia ismerkedés fáziban?


1. Nem meghallani a témát, és kitérni a véleménymondás előtt.


2. Nyugtatni, biztatni, hogy ne aggódjon, mert mindenhogyan szép.


3. Nyugtatni, biztatni, hogy ne aggódjon, mert nekem még jobban is tetszik, mint mikor vékony volt.


Mit gondoltok? Nektek mi esne jobban?


Valamint árt vagy segít, hogy néha fagyizni hívom, vagy veszek neki kis nasit. (Én ezzel is sugallnám, hogy ne aggódjon).



2018. máj. 25. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Duci lány vagyok, szerintem a párom jól csinálta velem: ő mindig mondogatja, hogy csinos vahyok, tetszem neki stb, amikor meg a súlyom miatt szkmorkodom, mindig azt mondja, hogy ha jobban érezném magamat, akkor fogyjak, ő támogat benne, neki a lényeg, hogy legyen önbizalmam, de ha nem fogyok, neki akkor is tökéletes vagyok és csak maham miatt változzak. Szerintem ez a legjobb. Nem kelk túlkombinálni, meg kitérni, mert úgysem fogsz tudni
2018. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem azért ne adj neki nasit, mert neked is jobban tetszik.

Ha szeret fagyizni, akkor vidd fagyizni.

Szerintem is csak őszintén, nekem a második verzio tetszik a legjobban.

2018. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

szerintem elmondhatod a véleményedet, csak nehogy olyan legyen mint az exem, hogy jött a hülye kérdéssel, hogy "ő kövérebb nálam?" na ilyen hülyeségbe ne menj bele, főleg ha őszinte ember vagy :)


és ami nagyon fontos, tartsd tiszteletben amit ő gondol, ahogy ő látja magát

2018. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem terhes?
2018. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Rajtam is van 5-10 kiló felesleg, a párom így szeret, nekem is azt mondja, hogy jól nézek ki, csinos vagyok. Mikor néha a súlyommal kapcsolatban mondok valamit, hogy fogyni szeretnék stb. akkor azt mondja, hogy ha én így látom jobban, meg így érezném magam jobban, ha magam miatt csinálom, akkor ő támogat benne, de neki így is tetszem. Ha szereti a nasit meg a fagyit, stb. akkor nyugodtan vegyél neki, vidd el, de ne kösd ezeket össze a súlyával. Aranyos tőled, hogy ezzel is a támogatásodat akarod kifejezni, de egy nő nem erre gondol, mikor kap nasit, hogy "oh, ilyenekkel etet, akkor biztos nem tart kövérnek", hanem csak szimplán kedveskedésnek veszi.
2018. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Rendszerint ilyenkor étteremben asztalok között előremegyek és kiáltom, hogy "vigyázat, kövér nővel vagyok", így mindenki kicsit arrébbhúzza a székét.
2018. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Megmondod, hogy oké, hogy kövér, neked így is tetszik :P. Fő az őszinteség. Amúgy is a húsos nők zúzhatóbbak :)
2018. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen, minden kövér nő gyönyörű. Vagy legalább a párja ezt mondja, hogy ne nyarvogjon annyit. Aztán a csini feszes, karcsú nőkre csorgatja a nyálát. Ez az igazság. Minek ámítjátok magatokat és egymást? :)
2018. máj. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
Dagitól menekülj!!!!
2018. máj. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy így is nagyon csinosnak tartod és ha fogyni szeretne, támogatod abban is. Vannak már jobbnál jobb diabetikus bonbonok is, csokik is.
2018. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!