Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után a srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után a srác azt mondja nem megfektetni akar akkor pont azt akarja?

Figyelt kérdés
Randiztam a minap és azt éreztem komolyan megakar ismerni, érdeklem, mondtam hogy nem akarom elsietni mire jött hogy higgyem el hogy nem csak szexelni akar..és nem tudom most elbizonytalanodtam, amugy 2 randinak egy vacsit szeretne..
2021. aug. 19. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen.


Amúgy meg azt, hogy ki akar csak szexelni és ki akar többet arra nem garancia a randik mennyisége és sokszor az együtt töltött idő sem.


Ha 3 hónap után fogtok szexelni akkor is elhagyhat az illető. És lehet, hogy még rosszabb.


ismerkedés randizgatás szokásos köröket le kell futni aztán jön az első szex, aztán jó esetben hosszú éveken át csak együtt fogotk szexelni mással nem

2021. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Étterem wc-jében biztosan állva fog bakra húzni. Szoknyába menj, bugyit ne vegyél fel.
2021. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi majd meglátjuk mi lesz:)
2021. aug. 19. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!