Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randin titkoljam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randin titkoljam el, hogy melós vagyok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 07:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Aki csak ez alapján fejezi be veled az ismerkedést az nem érdemel meg téged..mert vannak olyan nők is, akiket ez nem zavarna.
2021. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem akarsz folytatást, azt hazudsz és azzal buksz le, amivel csak akarsz. Ha viszont azt hiszed, hogy jobban el fognak fogadni, ha húzod az időt és később mondod meg, akkor nem csodálom, hogy melós lettél, nem vagy az az okos fajta. Akinél ez kizáró ok, annál a 20. randi után is az marad, de nem teljesen értem, miért akarnál ilyen emberrel randizni. Miért nem jó eleve olyat megismerni, akinél ez nem szempont?
2021. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Mit értenek az emberek melós alatt? :D


Ne titkold el, csak az lenne a gáz, ha munkakerülő lennél!

2021. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%

"2 és vagyok kiemelem a kènyeget



Nem azért nincs nőd mert melós vagy, hanem azért mert egy *vègtelenül egyszerű, korlàtolt, monoton, balfasz, vesztes , önsajnàltató, anyagias, kisebbségi komplexusos pancser * vagy



Ha valaki össze is jönne nem tudnàl vele mit kezdeni, mert ha a nettódra gondolsz lelohad a farkad, a szexen kívül csak a fizetèsedről birnàl beszélni, meg arról hogy mid nincsen, a nő elmenekülne.


tegnap 23


"

2021. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Előbb-utóbb úgyis kiderül, és akkor szakítani fog veled a csaj, de ha addig jól kamuzol, legalább egyszer-kétszer megdughatod. Ha rögtön elmondanád, erre nem lenne esélyed.
2021. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

5


Bírom mikor ezt írja valaki mikor az én melós haverjaim (huszonévesek) is tudnak csajozni..van köztük gyári melós is. XD

2021. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki melós, aki dolgozik valamit.


Vagy, most te mit értesz, "melós" alatt? Pl. szégyenled, hogy burkoló vagy vízszerelő vagy?

2021. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

7

Igen, fejtsd ki kérdező

Egy gyárban gályázol havi rongyos netto 300ért, vagy mondjul kőmüves vagy egy nullával többért

2021. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Miért végzel olyan munkát, amit szégyelsz? Avagy csak átmeneti?
2021. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

#2 voltam


+ a fejlődőkèpessèg hiànya


Annyira vagy vonzó mások szàmàra ezekkel a tulajdonsàgokkal, mint egy vakbèlműtèg 😆


De ha látom ezeket a melós kérdéseket , be se fogok írni mert karakter / àram / energia pazarlàs, lehet neked kedvesem írni , de ha még oda is mondja neked az ember, akkor is kb mintha a falnak mondanàm

2021. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!