Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól képes egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól képes egy ember lelkileg szellemileg egy párkapcsolatra ?? (Bővebb kifejtésem lentebb!)

Figyelt kérdés

22éves férfi vagyok. A helyzet hogy egyedül vagyok rég óta, nagyon rég óta. Úgy értem magányos vagyok nagyon.

Viszont nem azért szeretnék párkapcsolatot mert üresnek és magányosnak érzem magam. Volt egy kapcsolatom de nem teljesen jöttem még ki abból a bizonyos személyből. Hogy mit érzek ? Ha meglátom őt kissé meg szeretnék felelni számára. Mert nagyon tetszik nekem még mindig! Más számomra idegen lányoktól vissza utasitásuktól is félek. Nem vagyok túl rámenős alkat ! Ezt próbáltam sokszor és nem én vagyok.

A lényeg hogy mikortól lennék képes egy kapcsolatra ? És a fentebb említették után még is hogyan,mivel és hol tudnék nyitni ??? Válaszaitokat előre is köszi!


2021. aug. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Uj kapcsolatra akkor allsz keszen, ha mar nem az exszel foglalkozol.
2021. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkrétabban, mi a nagyon rég? Ha a 15 éves kori szerelmedre gondolsz, akkor durr 2 pofon, már a nevére sem kell emlékezned. Amennyiben pár hónapja történt nyilván vannak fájó emlékek.

Akkor leszel alkalmas, ha lezárod ami volt. Szerintem ez nem történt meg. Nem ártana pszichológus!

2021. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fogsz a legjobban készen állni ha már nem fogod magad magányosnak és üresnek érezni, ha megtanulsz egyedül boldog lenni, utána egy párkapcsolat is jobban fog alakulni.
2021. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Konkrétabban 4éves kapcsolatról van szó. Aminek lassan 3éve vége szakadt. Viszont képtelen vagyok minden nap látni őt,mivel a gyermekem édesanyjáról van szó. Túl közel engedtem őt magamhoz akkorában! Én bele szerettem annak ellenére hogy tudtam milyen.És még is családot hagytam tőle hiszen bíztam benne!

Nem jöttünk ki és nem is fogunk azt hiszem többé!

Bánt a tudat hogy hogyan viselkedett és mit tett meg velem hónapokon sőt éveken át a tudtom nélkül!

A lényeg hogy bármit tett nem tudom elérni magamban a pontot hogy ne akkarjam őt többet!

Ha látom mindig megnézem őt mint férfi. Ha mással van kapcsolata (alkalmi) megvisel kegyetlenül. Csak erre tudok gondolni hogy más jobb és neki is jobb mással,ami egy rossz érzést vált ki belőlem. Pontosabban már kiégtem teljes mértékben, szemeim karikásak,le fogytam,ètvágytalan vagyok ! Ilyesmik.

2021. aug. 27. 22:40
 5/8 A kérdező kommentje:

És hogy milyen is ő ?

Bármikor a szemembe tud hazudni akkár miről! Meg játsza hogy nem ő a hibás,hanem aki előtte áll és úgy adja elő magát mint aki semmiről nem tehet! Miközben büntudot,lelkiismeret furdalást ,megalázást és minden féle kétejtt tud tenni az emberbe! Velem se külömb mint a gyermek édesapjával!

2021. aug. 27. 22:46
 6/8 A kérdező kommentje:
És sajnos még sorolhatnám!
2021. aug. 27. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 17-18 évesen gyereket csináltál egy nőnek, majd 1 éven belül szétmentek? Milyen kapcsolat volt ez, miből tartottad el őket?


"bele szerettem annak ellenére hogy tudtam milyen"


Tehát tudtad, hogy a nő zűrös, mégis őt választottad, most pedig ezért szívsz. Tanulj belőle, ha hagyod magad, az élettől rengeteg pofont fogsz kapni!


Új kapcsolatra akkor leszel kész, ha sikerül meggyászolni, feldolgozni az exed. Hogyha úgy érzed egyedül nem sikerül, keress egy szakembert, aki segít!

2021. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ennyi idő után ennyire "hogy is fogalmazzam meg" bele mélyülve ebbe az egész "áldozat" szerepbe, még is hogyan ?

Ez így elég akarat nélküli,nem is tudom milyen emberre vall.

Viszont már télleg elegem van hogy állandóan őt keresem,vele foglalkozom,az ő dolgaival foglalkozom kivel van,kikkel,csak őt lássam mint valami tini 12-13éves kisfiú .

Nem betegeség ez!De ez bennem maradt és ezeket egyszer és mindenkorra törőlni akarom ! Ahogyan őt is ! És meg tanulni boldog lenni egyedül később pedig nyitni őszintén egy normális párkapcsolatra múltbéli szokások és emberek nélkül!

2021. aug. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!