Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első társkeresős randi. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első társkeresős randi. Mit kéne érezni?

Figyelt kérdés

Két értelmiségi ember első randija.

Tök jól elbeszélgettünk, főleg tipikus ismerkedős témákról, amiknek az elsődleges célja nyilván a másik felmérése, alapismeretek beszerzése.

Sokat mosolyogtunk, viccelődtünk, a csaj kimondottan érdeklődőnek tűnt, sokat kérdezett.

Ugyanakkor, bár tetszett a lány, nem éreztem semmiféle kémiát, szinte minimális flört sem volt. Nyilván a lány részéről sem éreztem az ilyen irányú érdeklődést.

Búcsúzáskor is csak egy puszi arcra.


Érdemes ezen még rugózni, vagy ez ilyenkor garantált bukó?

Kinek mi a tapasztalata, véleménye?



2021. szept. 1. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát kell a nő vagy nem?
2021. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Túlbonyolítom?
2021. szept. 1. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogy ebből nem lesz semmi. Sok ilyen van, aztán 6-7 semmilyen randi után jön majd egy olyan, akivel elrepül egy egész délután, és alig várod hogy újra láthasd. Ez a tapasztalatom.
2021. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te bókoltál neki, flortoltel vele?
2021. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár pasival megismerkedtem társkeresőn. Van akikkel nagyon jókat beszélgettünk élőben, de nem lett semmi. A páromat is ott ismertem meg, a randink 3 órásról egész naposba torkollott. De már az első 10 percben éreztem egy pluszt amit a többieknél nem.
2021. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Nem. Talán minimálisan. Nem volt olyan a helyzet/hangulat.
2021. szept. 1. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül meg lehetne próbálni egy második randit. Oldottabbak lennétek és a flört is természetesen jönne. Első randin azert meg nehéz, úgy hogy előtte sose találkoztatok.

4-es voltam.

2021. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék a dolognak még egy esélyt aztán ha nincs meg a + akkor ennyi.
2021. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi, 90% esélyed van arra, hogy lány úgyis nemet mond a következő randira. :)
2021. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én velem is pont ugyanez volt életem első randián. Nem volt kémia és csak annyi volt beültünk étterembe enni, sétálgattunk beszélgettünk majd a legvégén megöleltük egymást és kész. Arról meg nem tehetünk hogy nem volt kémia pl: 1. válaszolónak üzenném ezt elsősorban!
2021. szept. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!