Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen bio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen bio tetszik leginkább az online társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mindenki azt írja itt, hogy szuper jóképűnek, izmosnak és gazdagnak kell lenni, hogy érvényesülj az online társkeresőkön. Fontos nektek egyáltalán a leírás??! Csak kép alapján ítéltek rögtön és megy az X vagy a szív, anélkül, hogy végig olvasnátok a profilt?

2021. júl. 14. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Többség pont leszarja a leírást hidd el.
2021. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Leirast nem nezem, de hosszu, az rossz omen.
2021. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Elsőként a leírást néztem meg akkor, amikor kerestem. Bazira nem érdekelt a kép, azt inkább kértem, friss képet küldjön, de még ennél is fontosabb volt az írásképe és az, hogy beszélgessünk anélkül, hogy megakadnánk.


26/N

2021. júl. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kép alapján bepillantást nyerek a személyiségének mikrokozmoszába.

Az is jó ha nincs kép, de ha van kép, akkor is elolvasom és fontos a leírás.


Az legyen benne, hogy tele van értékekkel, netán akár spirituális is.

2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy olyannal jöttél össze, akinek nem volt képe és csak a leírás alapján léptél vele kapcsolatba?
2021. júl. 17. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel nekem egy kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció, ezért nekem is van leírásom és "elvárás" a másik felé is. Ha valami szépfiút keresnék, akkor nyilván nem a leírást olvasgatnám, hanem húzogatnám jobbra, aki tetszik. De mivel tartalmas kapcsolatra vágyom, ezért nem ezt teszem.

Volt már olyan is, hogy adtam esélyt leírás nélkülinek is, megbántam. Vagy mert az első pár üzenetben kiderült, hogy házas és szeretőt keres, vagy mert kiderült, hogy konkrétan nem tud írni, értelmetlen mondatfoszlányokat küldött.

Persze az is fontos, hogy MI szerepel abban a leírásban, sokszor annak alapján derül ki, hogy nem felelnénk meg egymás elképzeléseinek.

2021. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én feleségem azt mondta, hogy a képem nem tetszett neki, úgyhogy csak akkor kattintott rám kiváncsiságból, amikor már vagy 2 hete mindig feljöttem neki az ajánlott kapcsolatok között (ez a randivonaolon volt.)


Elolvasta a bemutatkozást ,és belájkolt, erre visszaírtam. 1 év múlva esküvő, most már 2 gyerek. Nekem ez volt a célom, szóval bejött.

2021. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!