Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett az egyik kolléganőm de nem lehet vele beszélgetni, miért?

Figyelt kérdés
Én próbálok vele mindennap beszélgetni de ő alig szólal meg pár szót mond csak. Először azt hittem szégyenlős és rá írtam fb-n de ott is csak egy két szót ír. Nagyon csinos, okos, ügyes is. 1 hónapja jött ide dolgozni azóta csak rá gondolok. Hogy hívjam el randira?
2021. szept. 8. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nyilván nem vevő rád, ne legyél már agyhalott kangörcs..
2021. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg felmerült benned h nem akar tőled semmit és a passzivitással próbálná jelezni de nem veszed a lapot?
2021. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Okos nő, tudja, hogy melóhelyen nem szabad ismerkedni, ez alap dolog.
2021. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a többiekkel is ilyen hogy pár szót szól.
2021. szept. 8. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold. Eleve egy hónapja van ott, tök friss minden, persze h zavarban van. Majd félév mulva nézzél rá.
2021. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar a munka kivételével mással foglalkozni jelenleg főleg úgy, hogy nemrég jött. Szerintem hagyd, úgyis a nő választ.
2021. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok a kollégákkal, pedig nem akarok... Szociális fóbias lehet.
2021. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja... nehéz szitu. Lehet szociális fóbia is. Szorongás tud ilyet okozni. Esetleg rákérdezhetsz chatben nyíltan, hogy van-e kedve. ...


Atért addig se ké e elmenni, hogy már zaklatod. Szóval óvatosan, nem kell még körberajongani.

2021. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
mert nem érdekled. vedd tudomásul hogy a nem az nem és hagyd békén szerencsétlent
2021. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!