Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valami olyan helyen, ahová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valami olyan helyen, ahová nem ismerkedni járnak emberek pl. egy plázában beszélgetni kezdek egy nővel aki megtetszett, aztán találkozóra hívom, akkor az egyértelmű, hogy (bár nem szeretem ezt a szót) randira hívom?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mielőtt elhívom tudassam vele, hogy tetszik nekem?

Vagy már eleve a beszélgetés elején a tudtára kéne adnom, hogy azért jöttem ide, mert tetszik?

Vagy ezt az egészet hanyagoljam, mert ha tetszem neki akkor úgyis többet akar, mint barátságot?


2012. nov. 29. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell a tudtára adnod, mert a közeledésből nyilvánvaló, hogy nem tudományos eszmecserére jöttél.

Pont ezért utálják a nyomulós pasikat. Ha a nőnek tetszel, akkor ő fog jelezni neked.

2012. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor mivel nyilvánvaló a helyzet jobb ha valami vicces átlátszó ürüggyel megyek oda, vagy jobb ezt komolyan venni és kitalálni valami helyzettől függő életszerű indokot?
2012. nov. 29. 13:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg úgy egyáltalán mikor jön el az ideje, hogy ilyeneket mondjak?

Mert azért idővel kéne nem?

Ha jól alakul az első randi, akkor a végén mondhatom?

Vagy inkább a nekem tetsző belső tulajdonságait bókoljam?

2012. nov. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!