Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjem meg a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőmet, hogy ő fizessen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején szerintem természetes, hogy a férfi fizet ha elmegyünk valahová. Azonban már lassan fél éve vagyunk együtt és nem tudom ti hogy vélitek, de szerintem ennyi idő után elérkezett az ideje, hogy vagy: egyszer én, egyszer ő; vagy pedig mindketten a magunkét fizessük.

Szeretem és komoly szándékaim vannak vele, ugyanakkor rosszul esik, hogy mindig elvárja hogy én álljam a dolgokat.

Lehet velem van a baj, de nem az a természetes ha mindkét fél magának fizet?



2021. szept. 10. 13:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Hagyd otthon a pénz tárcád véletlen.

Amúgy igen az lenne a normális ha felesbe fizetnétek.

2021. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hol a probléma,nekem is volt ilyen csajom,aztán meguntam,mondtam neki hogy "de most nincs pénzem" és besértődött mert én nem figyelek oda rá kellően...elküldtem a p..ba.


De szerintem nálatok ilyen gond nem lesz,normálisan is meglehet neki mondani,hogy most nincs pénzed vagy most nem te akarsz fizetni. 28f

2021. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Lepontozhattok, de az nem kapcsolat, ahol a szex előbb megy, mint a kommunikáció.
2021. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Andizsuzsi ***** válasza:
98%
ma 14:12 egyetértek
2021. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
ha a csaj tisztelne téged és egyenlő partinak tekintene, akkor ez a beszélgetés fel se merülne mert alapból felajánlaná a felest vagy az egyszer én egyszer te megoldást. ha felhozod a témát és felháborodik rajta akkor dobd még most. az ilyen később se lesz jobb
2021. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom, hogy szekunder szégyenérzetem van ezt olvasni. Semmiképp se fizess mindent, mert ez igy nettó kihasználás.
2021. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%

Olcsón megúsztad.

Az én exem 10 éven át semmit nem vett nekem. Semmit.

2021. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
"A kapcsolat elején szerintem természetes, hogy a férfi fizet ha elmegyünk valahová" - nőként mondom, hogy szerintem nem, sőt, nekem kellemetlen! Az első randin még tényleg vagy a férfi fizessen vagy feles, de később szerintem az "egyszer én egyszer te" a legjobb, hosszú távon úgyis kiegyenlítődnek az összegek - már ha ugye hosszú távra tervez az ember. A "felezős" megoldást hosszabb távon túl kicsinyesnek tartom.
2021. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
#9 egyetértek, én mindig kényelmetlenül éreztem magam mikor ki akarták fizetni az én részemet is, én mindig javasoltam hogy mindenki a magáét. így senki nem tartozik senkinek
2021. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
10%
#4 lol mégis mi köze a szexnek az ilyen nehézségekhez. Miért ne lehetnének egy párkapcsolatban kommunikációs nehézségek?
2021. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!