Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjem meg a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőmet, hogy ő fizessen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején szerintem természetes, hogy a férfi fizet ha elmegyünk valahová. Azonban már lassan fél éve vagyunk együtt és nem tudom ti hogy vélitek, de szerintem ennyi idő után elérkezett az ideje, hogy vagy: egyszer én, egyszer ő; vagy pedig mindketten a magunkét fizessük.

Szeretem és komoly szándékaim vannak vele, ugyanakkor rosszul esik, hogy mindig elvárja hogy én álljam a dolgokat.

Lehet velem van a baj, de nem az a természetes ha mindkét fél magának fizet?



2021. szept. 10. 13:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
23%
4: Nem tudhatod, hogy van-e köztük szex.
2021. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
98%

Szólj neki nyugodtan, ne célozgass hanem mond meg neki.

Vannak olyan pasik akik viszont nem szeretik ha fizetni szeretnének a nők. Az én párom pont ilyen. Nekünk ebből volt nézeteltérésünk. Amikor mondtam neki hogy szeretném most én fizetni , viszonozni, azt mondta hogy nem, és ne sértsem meg hogy nem fogadom el.

2021. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem max. 2-3 randiig normális a férfi fizet mindent című történet, meg olyan speciális helyzetekben mondjuk, ha a csaj még egyetemista és nincs vagy nagyon kevés a saját keresete. De ebben az esetben is illik legalább gesztusértékű dolgokat fizetni, pl. egy-egy fagyi vagy kávé vagy ilyesmi.

Nekem alap volt az egyszer én, egyszer ő fizet egy nagyjábóli egált tartva, számomra a mindenki a magáét nagyon filléreskedő és irritáló.

Ülj le vele megbeszélni, mondd, hogy találjon ki ő programot, amit ő fizet. Vagy mondd, hogy most már úgy érzed, mindenki fizesse a magáét. Nem kell túlbonyolítani. Ha rosszul fogadja, akkor meg hagyni kell a fenébe.

2021. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Ne te érezd kellemetlenül magad emiatt. Szerintem is nyíltan mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de te is pénzből élsz és a randik elég sok pénzt elvittek, így mostantól szeretnéd, ha ő is beszállna, vagy legalább a saját dolgait fizesse.
2021. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Én alakuló kapcsolatban sem viselem el ha mindent a pasi fizet, egyszerűen kellemetlenül érezném magam.Ráadásul én is szeretek adni, meg ugyanúgy kereső ember vagyok mint ő. Ez teljesen alap lenne.
2021. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
70%

Fél év után már össze szoktak költözni, ha komoly a kapcsolat és természetesen megegyezni az anyagi részletekben. A férfi fizet mindent abból az időből jön, amikor a férfi volt a család fenntartó. Nagyapám pl sosem hagyta volna nőnek, hogy bármit fizessen. Viszont cserébe megkapott mindent nagyanyámtól. Meleg kaja minden nap, teljes ellátás. Az egész háztartást a mama vitte profi módon.

Szóval ha azt várja, hogy te fizess, akkor talán másképpen kéne ezt kompenzálni, hogy ne legyen kihasználás a dologból. Az a jó, ha mindkét fél beleteszi magát a kapcsolatba, nem feltétlen csak a pénzre értve.

2021. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Elkapattad 😆


Papucs vagy, hogy nem mered vele megbeszèlni ?

2021. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
6%

Uristen..🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Erre mentunk a nagy feminizmussal

Regen meg minden csavo tisztaban volt vele, hogy az o dolga fizetni...

2021. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó!

Ez olyan mintha azt mondanánk hogy a nő dolga meg hogy gyereket neveljen, vigye a haztartást. Az sem így van, azt is meg kell osztani, nem?

2021 van emberek, ébredjünk fel.

Miért nem lehet megosztani a dolgokat? Miért élünk még mindig a régi sémák szerint?

2021. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Na ma pont ő fizetett és magától lol

Ő ért oda előbb az étterembe és megrendelte nekem is a kaját. Lehet, hogy pont ő is most ébredt rá?

2021. szept. 10. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!